У Музеї Корсаків виступили учасники онлайн-марафону української поезії «Крилом будь»

16 Квітня 2022, 17:37
У Музеї Корсаків виступили учасники онлайн-марафону української поезії «Крилом будь» 668
У Музеї Корсаків виступили учасники онлайн-марафону української поезії «Крилом будь»

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у рамках проєкту «Арт-Батальйон» відбулася літературна зустріч з учасниками онлайн-марафону української поезії «Крилом будь».

Про це повідомили на сторінці музею у фейсбуці.

«Не перестаю дивуватись, що НАШІ ЛЮДИ володіють унікальним даром об‘єднання у хвилини випробувань!

Абсолютно незнайомі, різні за професіями та віком, стали Великою Родиною, найкращими Друзями, просто тому, що люблять українську поезію, пісню, щире Наше Слово!!!

Були сльози та сміх!..

Читали, декламували, співали, насолоджувались таким влучним і неповторним народним гумором!..

P.S. Щиро дякуємо натхненниці Олені Мороль та всій команді марафону «Крилом будь» за позитив, креатив, тепло, сміливість, що зараз так потребує кожен УКРАЇНЕЦЬ!!!»прокоментувала Леся Корсак, керівна партнерка МСУМКу.

Нагадаємо, що в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків щодня проходять творчі зустрічі в рамках проєкту «Арт-Батальйон». Розпочала мистецький марафон мисткиня Олена БурдашПриєднатися до марафону можуть усі творчі особистості, яким є що сказати мовою мистецтва.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та на сторінці музею

Читайте також: З мистецтвом до перемоги: як у Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків організували арт-батальйон

У Музеї Корсаків уже відбулися зустрічі із письменником Миколою Мартинюком, співачкою Галиною Конах, письменницею Ольгою Ляснюк, пісняркою Ніною Ігнатовою, художницею Анастасією Малімон, живописицею Наталією Кумановською, поеткою Тетяною Регешук, пісняркою Марією Дорощук, колективом мистецького об‘єднання «Драбина», митцями Олександром Жаловагою та Денисом ТимошенкомДмитром Гілітухою, який організував китайську чайну церемонію, співачкою Інною Шковелюкартистами театру-студії «Коло Лесі», художником Олександром Опарієм, поеткою Тетяною ВласовоюОлександром Жаловагою, який провів майстер-клас з гончарства, з актором Вадимом Хаїнським, з музикантом Богданом Гембіком, з учасниками волонтерського об‘єднання творчої молоді «Обійми та заспівай».  

Про проєкт: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків формує «Арт-батальйон» та започатковує мистецький марафон, який триватиме аж до нашої ПЕРЕМОГИ.Відомо, що, окрім пізнавальної, естетичної, комунікативної та інших функцій, мистецтво має ще і компенсаторні та психотерапевтичні властивості, які поповнюють нестачу сил людини, дозволяють краще адаптуватися до складних умов навколишнього середовища та втішають. Тому МСУМК започатковує проєкт, який передбачає щоденні концерти, літературні зустрічі, вистави, перформанси, майстер-класи тощо.

Запрошуємо до лав «Арт-батальйону» музикантів, художників, поетів, філософів, літераторів та кожну творчу особистість, яким є що сказати мовою мистецтва.А всі жителі та гості міста можуть стати як глядачами, так і учасниками цього проєкту. Також ми переконанні, що, відвідуючи мистецькі заходи, ви можете не тільки розвинути свій естетичний інтелект, здобути новий досвід та сублімувати негативні емоції, а й відволіктися від проблем сьогодення і поповнити свої сили.Запрошуємо щодня із 15:00 до 17:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, місто  Луцьк, Карбишева, 1.

Керівниця проєкту — Анастасія Семенишина. 

Коментар
Код блоку:
17/08/2022 Вівторок
16.08.2022