Арт-Батальйон: у Музеї Корсаків виступила волинська співачка Галина Конах

28 Березня 2022, 18:15
Арт-Батальйон: у Музеї Корсаків виступила волинська співачка Галина Конах 1498
Арт-Батальйон: у Музеї Корсаків виступила волинська співачка Галина Конах

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у рамках марафону «Арт-батальйон» виступила волинська співачка, керівниця студії «SoloWay», учасниця 4-го сезону телевізійного співочого талант-шоу «Голос країни» — Галина Конах. Виступ відбувся 27 березня.

Про це повідомили на Facebook-сторінці музею.

Нагадаємо, що в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків щодня проходять творчі зустрічі в рамках проєкту «Арт-Батальйон». Розпочала мистецький марафон мисткиня Олена Бурдаш. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та на сторінці музею

Читайте також: Арт-Батальйон: у Музеї Корсаків відбулися читання поезій Миколи Мартинюка

Про проєкт: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків формує «Арт-батальйон» та започатковує мистецький марафон, який триватиме аж до нашої ПЕРЕМОГИ.

Відомо, що, окрім пізнавальної, естетичної, комунікативної та інших функцій, мистецтво має ще і компенсаторні та психотерапевтичні властивості, які поповнюють нестачу сил людини, дозволяють краще адаптуватися до складних умов навколишнього середовища та втішають. Тому МСУМК започатковує проєкт, який передбачає щоденні концерти, літературні зустрічі, вистави, перформанси, майстер-класи тощо.

Запрошуємо до лав «Арт-батальйону» музикантів, художників, поетів, філософів, літераторів та кожну творчу особистість, яким є що сказати мовою мистецтва.

А всі жителі та гості міста можуть стати як глядачами, так і учасниками цього проєкту. Також ми переконанні, що, відвідуючи мистецькі заходи, ви можете не тільки розвинути свій естетичний інтелект, здобути новий досвід та сублімувати негативні емоції, а й відволіктися від проблем сьогодення і поповнити свої сили.

Запрошуємо щодня із 15:00 до 17:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, місто  Луцьк, Карбишева, 1.

Керівниця проєкту — Анастасія Семенишина.
Коментар
24/05/2024 П'ятниця
24.05.2024
23.05.2024