Арт-Батальйон: у Музеї Корсаків виступили волонтери з творчого об‘єднання «Обійми та заспівай»

15 Квітня 2022, 17:33
У Музеї Корсаків виступили волонтери з творчого об‘єднання «Обійми та заспівай» 874
У Музеї Корсаків виступили волонтери з творчого об‘єднання «Обійми та заспівай»

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків в рамках проєкту «Арт-Батальйон» виступили учасники волонтерського об‘єднання творчої молоді «Обійми та заспівай».

Про це повідомили на сторінці музею у фейсбуці.

«Вони — наша МОЛОДЬ, наше — майбутнє, наше — все!!!

«Талановита, смілива ЮНЬ НАЦІЇ, що у важкий час самоорганізувалась у великий творчий колектив (до 60 учасників) Волонтерське об‘єднання «Обійми та заспівай»; виступають на вулицях нашого славного Луцька, збираючи кошти для ЗСУ!» — Леся Корсак.

У лавах марафону « Арт-Батальйон» дали гідну відсіч ворогу на 21-й день боротьби!Лунали відомі українські та вперше виконані авторські твори, хором та сольно, під акомпанемент роялю та гітар; звичайно ж — Гімн України та Червона Калина!.. А ще надихали зроблені з любов‘ю обереги — ляльки - мотанки, професійної майстрині народної творчості Галини Долгової, що передають нам силу та захист прадідів!

P.S. Щиро дякуємо! Творча МОЛОДЬ — Ви СИЛА!» прокоментувала Леся Корсак, керівна партнерка МСУМКу. 

Нагадаємо, що в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків щодня проходять творчі зустрічі в рамках проєкту «Арт-Батальйон». Розпочала мистецький марафон мисткиня Олена БурдашПриєднатися до марафону можуть усі творчі особистості, яким є що сказати мовою мистецтва.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та на сторінці музею

Читайте також: З мистецтвом до перемоги: як у Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків організували арт-батальйон

 

У Музеї Корсаків уже відбулися зустрічі із письменником Миколою Мартинюком, співачкою Галиною Конах, письменницею Ольгою Ляснюк, пісняркою Ніною Ігнатовою, художницею Анастасією Малімон, живописицею Наталією Кумановською, поеткою Тетяною Регешук, пісняркою Марією Дорощук, колективом мистецького об‘єднання «Драбина», митцями Олександром Жаловагою та Денисом ТимошенкомДмитром Гілітухою, який організував китайську чайну церемонію, співачкою Інною Шковелюкартистами театру-студії «Коло Лесі», художником Олександром Опарієм, поеткою Тетяною ВласовоюОлександром Жаловагою, який провів майстер-клас з гончарства, з актором Вадимом Хаїнським, з музикантом Богданом Гембіком.  

Про проєкт: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків формує «Арт-батальйон» та започатковує мистецький марафон, який триватиме аж до нашої ПЕРЕМОГИ.Відомо, що, окрім пізнавальної, естетичної, комунікативної та інших функцій, мистецтво має ще і компенсаторні та психотерапевтичні властивості, які поповнюють нестачу сил людини, дозволяють краще адаптуватися до складних умов навколишнього середовища та втішають. Тому МСУМК започатковує проєкт, який передбачає щоденні концерти, літературні зустрічі, вистави, перформанси, майстер-класи тощо.

Запрошуємо до лав «Арт-батальйону» музикантів, художників, поетів, філософів, літераторів та кожну творчу особистість, яким є що сказати мовою мистецтва.А всі жителі та гості міста можуть стати як глядачами, так і учасниками цього проєкту. Також ми переконанні, що, відвідуючи мистецькі заходи, ви можете не тільки розвинути свій естетичний інтелект, здобути новий досвід та сублімувати негативні емоції, а й відволіктися від проблем сьогодення і поповнити свої сили.Запрошуємо щодня із 15:00 до 17:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, місто  Луцьк, Карбишева, 1.

Керівниця проєкту — Анастасія Семенишина. 

Коментар
Код блоку:
05/10/2022 Середа
05.10.2022
04.10.2022
03.10.2022