Про нас

Новини про культуру України

Район.Культура – гіперлокальне медіа, яке розкриває в інформаційному полі культурне середовище та розмаїття громад Волинської, Рівненської, Закарпатської, Львівської та Херсонської областей.

Видання об'єднує шанувальників культурного продукту, митців, промотує культурні події, досліджує внесок вихідців зі свого регіону у розвиток національної культури. 

Район.Культура є сервісним медіа для митців, інституцій, закладів культури, що є важливим у процесі комунікації митців з їхньою цільовою аудиторією.

Наша місія – всеохопно висвітлювати культурне життя та сприяти розвитку культури у громадах. 

На Район.Культура працює редакторка Ірина Остапчук, а також журналістка Катерина Ношкалюк.  Сайт є частиною мережі Район.in.ua

Наші цінності: 

  • сталий розвиток;
  • добробут;
  • рівноправ’я;
  • репутація;
  • здоровий глузд.

Національна мережа гіперлокальних медіа Район.in.ua – це не просто група видань. Ми співпрацюємо. Ми допомагаємо один одному. Ми вчимося. Поява кожного наступного видання підсилює нас. Тому ми даємо можливість журналістам і підприємцям відкривати власні видання на нашій платформі на засадах франчайзингу. 

Усі сайти мережі за 2022 рік зібрали читацьку спільноту зі 14 мільйонів читачів з усіх куточків світу. Найпалкіші прихильники стежать за життям редакції у групі Друзі Району

Нині бренд «Район.in.ua» працює у Волинській, Рівненській, Львівській, Закарпатській та Херсонській областях. Також він об’єднує дев'ять тематичних проєктів: 

А ще працюють фан-сторінки Район.Котики та Район.Мелроуз.

У команді мережі працює понад 30 професійних медійників. Це – кореспонденти, репортери, аналітики, редактори, фотокореспонденти. 

Головна редакторка мережі – Ірина Воротна, директор ТОВ «Інформаційне агентство Район ін юа» – Ігор Денисевич.

Національна мережа гіперлокальних медіа Район.in.ua є офіційно зареєстрованим медіа від ТОВ «Інформаційне агентство «Район ін юа» та працює у складі CID Media Group. Це – один з найбільших регіональних медіахолдингів України, до складу якого входять проєкти Таблоїд ВолиніСім'я і дім та радіо СіД fm

CID Media Group – є частиною інвестиційної групи VolWest Group, що працює на ринку приватного капіталу з 1992 року.

Власником ТОВ «Інформаційне агентство «Район ін юа» є Роман Корсак, генеральний директор  VolWest Group.

Контакти: 

+38 066 413 29 28

[email protected]
22/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
19.07.2024