Арт-Батальйон: Богдан Гембік провів майстер-клас із гри на гітарі

14 Квітня 2022, 20:15
Майстер-клас Богдана Гембіка 680
Майстер-клас Богдана Гембіка
В Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків в рамках проєкту «Арт-Батальйон» луцький музикант Богдан Гембік показав майстер-клас з гри на гітарі.
 
Про це повідомили на сторінці музею у фейсбуці.
«Сьогодні 20-й день безперервної боротьби нашого «Арт - Батальйону»! Був неперевершений авторський джаз-рок, арт-рок і, звичайно ж, вічна класика!.. А ще майстер-клас гри на електрогітарі, знайомство із створеними (виплеканими) Богданом Гембіком музичними інструментами!.. Було надихаюче – серце злітало до небес, і навіть поодинокі картини на стінах Музею підтримували ритм!», – поділилася враженнями керуююча партнерка МСУМК Леся Корсак.

Нагадаємо, що в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків щодня проходять творчі зустрічі в рамках проєкту «Арт-Батальйон». Розпочала мистецький марафон мисткиня Олена БурдашПриєднатися до марафону можуть усі творчі особистості, яким є що сказати мовою мистецтва.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та на сторінці музею

Читайте також: З мистецтвом до перемоги: як у Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків організували арт-батальйон

У Музеї Корсаків уже відбулися зустрічі із письменником Миколою Мартинюком, співачкою Галиною Конах, письменницею Ольгою Ляснюк, пісняркою Ніною Ігнатовою, художницею Анастасією Малімон, живописицею Наталією Кумановською, поеткою Тетяною Регешук, пісняркою Марією Дорощук, колективом мистецького об‘єднання «Драбина», митцями Олександром Жаловагою та Денисом ТимошенкомДмитром Гілітухою, який організував китайську чайну церемонію, співачкою Інною Шковелюкартистами театру-студії «Коло Лесі», художником Олександром Опарієм, поеткою Тетяною ВласовоюОлександром Жаловагою, який провів майстер-клас з гончарства, а також з актором Вадимом Хаїнським.

 
Коментар
Код блоку:
05/10/2022 Середа
05.10.2022
04.10.2022
03.10.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром