Арт-Батальйон: у Музеї Корсаків відбувся перформанс українського митця Дениса Тимошенка

06 Квітня 2022, 17:24
Денис Тимошенко та Леся Корсак 750
Денис Тимошенко та Леся Корсак

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у рамках марафону «Арт-батальйон» відбувся перформанс молодого українського митця Дениса Тимошенка — «Омега».

Про це повідомили на Facebook-сторінці музею. Подія пройшла 5 квітня.

 «Дякуємо за достойний 12-й день бою «Арт-Батальйону» митцю Денису Тимошенко! Вперше у дні війни — сміливий перформанс молодого київського юнака, мантра Шиви (захист у боротьбі), 1 год. 15 хв. у протигазі та холодному приміщенні… Кожний думав про своє, долав внутрішні страхи і, переконані, став сильнішим, наблизився до нашої Перемоги!!!» — прокоментувала Леся Корсак, керівна партнерка МСУМКу.

Нагадаємо, що в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків щодня проходять творчі зустрічі в рамках проєкту «Арт-Батальйон». Розпочала мистецький марафон мисткиня Олена Бурдаш. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та на сторінці музею. Приєднатися до марафону можуть усі творчі особистості, яким є що сказати мовою мистецтва.

У Музеї Корсаків уже відбулися зустрічі із письменником Миколою Мартинюком, співачкою Галиною Конах, письменницею Ольгою Ляснюк, пісняркою Ніною Ігнатовою, художницею Анастасією Малімон, живописицею Наталією Кумановською, поеткою Тетяною Регешук, пісняркою Марією Дорощук, колективом мистецького об‘єднання «Драбина» та митцем Олександром Жаловагою.

Читайте також: З мистецтвом до перемоги: як у Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків організували арт-батальйон

Про проєкт: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків формує «Арт-батальйон» та започатковує мистецький марафон, який триватиме аж до нашої ПЕРЕМОГИ.

Відомо, що, окрім пізнавальної, естетичної, комунікативної та інших функцій, мистецтво має ще і компенсаторні та психотерапевтичні властивості, які поповнюють нестачу сил людини, дозволяють краще адаптуватися до складних умов навколишнього середовища та втішають. Тому МСУМК започатковує проєкт, який передбачає щоденні концерти, літературні зустрічі, вистави, перформанси, майстер-класи тощо.

Запрошуємо до лав «Арт-батальйону» музикантів, художників, поетів, філософів, літераторів та кожну творчу особистість, яким є що сказати мовою мистецтва.

А всі жителі та гості міста можуть стати як глядачами, так і учасниками цього проєкту. Також ми переконанні, що, відвідуючи мистецькі заходи, ви можете не тільки розвинути свій естетичний інтелект, здобути новий досвід та сублімувати негативні емоції, а й відволіктися від проблем сьогодення і поповнити свої сили.

Запрошуємо щодня із 15:00 до 17:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, місто  Луцьк, Карбишева, 1.

Керівниця проєкту — Анастасія Семенишина.
Коментар
Код блоку:
17/08/2022 Вівторок
16.08.2022