Арт-Батальйон: у Музеї Корсаків провели майстер-клас із петриківського розпису

10 Квітня 2022, 17:36
Олександр Опарій і Леся Корсак 1090
Олександр Опарій і Леся Корсак

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у рамках марафону «Арт-батальйон» пройшов  майстер-клас із петриківського розпису від українського художника-фарфориста, писанкаря, викладача Львівської національної академії мистецтв — Олександра Опарія.

Про це повідомили на Facebook-сторінці музею.

«Феномен українського декоративно-орнаментального мистецтва — Петриківський розпис (Петриківка), що бере корені із Дніпровщини (село Петриківка), внесений до Нематеріальної спадщини світу ЮНЕСКО (2013) став для нас більш близьким та рідним, своїм, зрозумілим…

«Все завдяки захоплюючому майстер-класу Олександра Опарія, що провів глибокий історичний екскурс, занурив присутніх в унікальне явище нашої культури! Повірте, байдужих не було!!!» — Леся Корсак про майстер-клас.

P.S. Я, особисто, ще раз переконалась, як українці діаметрально відрізняються від москалів: ми завжди прагнули до краси, чого про них аж ніяк не скажеш!..» — прокоментувала Леся Корсак, керівна партнерка МСУМКу. 

Нагадаємо, що в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків щодня проходять творчі зустрічі в рамках проєкту «Арт-Батальйон». Розпочала мистецький марафон мисткиня Олена Бурдаш. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та на сторінці музеюПриєднатися до марафону можуть усі творчі особистості, яким є що сказати мовою мистецтва.

У Музеї Корсаків уже відбулися зустрічі із письменником Миколою Мартинюком, співачкою Галиною Конах, письменницею Ольгою Ляснюк, пісняркою Ніною Ігнатовою, художницею Анастасією Малімон, живописицею Наталією Кумановською, поеткою Тетяною Регешук, пісняркою Марією Дорощук, колективом мистецького об‘єднання «Драбина», митцями Олександром Жаловагою та Денисом ТимошенкомДмитром Гілітухою, який організував китайську чайну церемонію, співачкою Інною Шковелюкартистами театру-студії «Коло Лесі».

Читайте також: З мистецтвом до перемоги: як у Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків організували арт-батальйон

Про проєкт: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків формує «Арт-батальйон» та започатковує мистецький марафон, який триватиме аж до нашої ПЕРЕМОГИ.

Відомо, що, окрім пізнавальної, естетичної, комунікативної та інших функцій, мистецтво має ще і компенсаторні та психотерапевтичні властивості, які поповнюють нестачу сил людини, дозволяють краще адаптуватися до складних умов навколишнього середовища та втішають. Тому МСУМК започатковує проєкт, який передбачає щоденні концерти, літературні зустрічі, вистави, перформанси, майстер-класи тощо.

Запрошуємо до лав «Арт-батальйону» музикантів, художників, поетів, філософів, літераторів та кожну творчу особистість, яким є що сказати мовою мистецтва.

А всі жителі та гості міста можуть стати як глядачами, так і учасниками цього проєкту. Також ми переконанні, що, відвідуючи мистецькі заходи, ви можете не тільки розвинути свій естетичний інтелект, здобути новий досвід та сублімувати негативні емоції, а й відволіктися від проблем сьогодення і поповнити свої сили.

Запрошуємо щодня із 15:00 до 17:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, місто  Луцьк, Карбишева, 1.

Керівниця проєкту — Анастасія Семенишина.

Коментар
Код блоку:
05/10/2022 Середа
05.10.2022
04.10.2022
03.10.2022