«Арт-Батальйон» стає на підтримку українців

26 Березня 2022, 15:00
«Арт-Батальйон» стає на підтримку українців 2053
«Арт-Батальйон» стає на підтримку українців

Я не буду писати жодних патріотично-патетичний текстів — просто зазначу: збираємося у неділю, 27 березня 2022 року, о 16:00 біля роялю в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків.

Вхід вільний!

Все буде Україна!

«У ЛУЦЬКУ «АРТ-БАТАЛЬЙОН» СТАЄ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНЦІВ!

«Музей сучасного українського мистецтва Корсаків формує «Арт-батальйон» та започатковує мистецький марафон, який триватиме аж до нашої ПЕРЕМОГИ»

Відомо, що, окрім пізнавальної, естетичної, комунікативної та інших функцій, мистецтво має ще і компенсаторні та психотерапевтичні властивості, які поповнюють нестачу сил людини, дозволяють краще адаптуватися до складних умов навколишнього середовища та втішають. Тому МСУМК започатковує проєкт, який передбачає щоденні концерти, літературні зустрічі, вистави, перформанси, майстер-класи тощо.

Запрошуємо до лав «Арт-батальйону» музикантів, художників, поетів, філософів, літераторів та кожну творчу особистість, яким є що сказати мовою мистецтва.

А всі жителі та гості міста можуть стати як глядачами, так і учасниками даного проєкту. Також ми переконанні, що відвідуючи мистецькі заходи, ви можете не тільки розвинути свій естетичний інтелект, здобути новий досвід та сублімувати негативні емоції, а й відволіктися від проблем сьогодення і поповнити свої сили».

«Запрошуємо щодня із 15:00 до 17:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, місто Луцьк, вулиця Карбишева, 1».

Коментар
24/05/2024 П'ятниця
24.05.2024
23.05.2024