Арт-Батальйон: у Музеї Корсаків провели гру-тренінг з акторської майстерності

13 Квітня 2022, 18:29
Арт-Батальйон: у Музеї Корсаків провели гру-тренінг з акторської майстерності 845
Арт-Батальйон: у Музеї Корсаків провели гру-тренінг з акторської майстерності

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у рамках марафону «Арт-батальйон» Вадим Хаїнський, керівник зразкової театральної студії «Бешкетники» Палацу культури міста Луцька, актор театру «Гармидер» провів гру-тренінг з акторської майстерності «Спонтанність — це ресурс!».

Про це повідомили на сторінці музею.

«Спонтанність — це величезний ресурс!!!

Ці три години гри-тренінгу із акторської майстерності нас змінили. Стали командою, навчились сміливо дивитись один одному в очі, приймати раптові креативні рішення, довіряти та відкривати душу незнайомим людям, а головне — краще розуміти себе!
P.S. Щиро вдячні тренеру Вадиму Хаїнському!!!

Хочемо продовження!..» — прокоментувала Леся Корсак, керівна партнерка МСУМКу.

Нагадаємо, що в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків щодня проходять творчі зустрічі в рамках проєкту «Арт-Батальйон». Розпочала мистецький марафон мисткиня Олена БурдашПриєднатися до марафону можуть усі творчі особистості, яким є що сказати мовою мистецтва.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та на сторінці музею

Читайте також: З мистецтвом до перемоги: як у Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків організували арт-батальйон

У Музеї Корсаків уже відбулися зустрічі із письменником Миколою Мартинюком, співачкою Галиною Конах, письменницею Ольгою Ляснюк, пісняркою Ніною Ігнатовою, художницею Анастасією Малімон, живописицею Наталією Кумановською, поеткою Тетяною Регешук, пісняркою Марією Дорощук, колективом мистецького об‘єднання «Драбина», митцями Олександром Жаловагою та Денисом ТимошенкомДмитром Гілітухою, який організував китайську чайну церемонію, співачкою Інною Шковелюкартистами театру-студії «Коло Лесі», художником Олександром Опарієм, поеткою Тетяною Власовою, Олександром Жаловагою, який провів майстер-клас з гончарства.  

Про проєкт: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків формує «Арт-батальйон» та започатковує мистецький марафон, який триватиме аж до нашої ПЕРЕМОГИ.

Відомо, що, окрім пізнавальної, естетичної, комунікативної та інших функцій, мистецтво має ще і компенсаторні та психотерапевтичні властивості, які поповнюють нестачу сил людини, дозволяють краще адаптуватися до складних умов навколишнього середовища та втішають. Тому МСУМК започатковує проєкт, який передбачає щоденні концерти, літературні зустрічі, вистави, перформанси, майстер-класи тощо.

Запрошуємо до лав «Арт-батальйону» музикантів, художників, поетів, філософів, літераторів та кожну творчу особистість, яким є що сказати мовою мистецтва.

А всі жителі та гості міста можуть стати як глядачами, так і учасниками цього проєкту. Також ми переконанні, що, відвідуючи мистецькі заходи, ви можете не тільки розвинути свій естетичний інтелект, здобути новий досвід та сублімувати негативні емоції, а й відволіктися від проблем сьогодення і поповнити свої сили.

Запрошуємо щодня із 15:00 до 17:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, місто  Луцьк, Карбишева, 1.

Керівниця проєкту — Анастасія Семенишина.
Коментар
Код блоку:
17/08/2022 Вівторок
16.08.2022