Арт-Батальйон: у Музеї Корсаків відбувся майстер-клас із мозаїки від Анастасії Малімон

31 Березня 2022, 17:37
У Музеї Корсаків відбувся майстер-клас із мозаїки від Анастасії Малімон 1176
У Музеї Корсаків відбувся майстер-клас із мозаїки від Анастасії Малімон

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у рамках марафону «Арт-батальйон» відбувся майстер-клас із мозаїки від луцької художниці Анастасії Малімон.

Про це повідомили на Facebook-сторінці музею. Подія пройшла 30 березня. 

«Щиро вдячні мисткині Анастасії Малімон за чудовий майстер-клас! Як мінімум, створюючи свої роботи, 23 людини протягом двох годин відчули себе щасливішими, спокійнішими, сублімували негативні емоції, отримали новий досвід та розвинули свій естетичний інтелект!!! І, як результат, щасливі посмішки в фіналі!» — прокоментувала Леся Корсак, керівна партнерка МСУМКу. 

Нагадаємо, що в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків щодня проходять творчі зустрічі в рамках проєкту «Арт-Батальйон». Розпочала мистецький марафон мисткиня Олена Бурдаш. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та на сторінці музею. Приєднатися до марафону можуть усі творчі особистості, яким є що сказати мовою мистецтва.

У Музеї Корсаків уже відбулися зустрічі із письменником Миколою Мартинюком, співачкою Галиною Конах, письменницею Ольгою Ляснюк та пісняркою Ніною Ігнатовою.

Про проєкт: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків формує «Арт-батальйон» та започатковує мистецький марафон, який триватиме аж до нашої ПЕРЕМОГИ.

Відомо, що, окрім пізнавальної, естетичної, комунікативної та інших функцій, мистецтво має ще і компенсаторні та психотерапевтичні властивості, які поповнюють нестачу сил людини, дозволяють краще адаптуватися до складних умов навколишнього середовища та втішають. Тому МСУМК започатковує проєкт, який передбачає щоденні концерти, літературні зустрічі, вистави, перформанси, майстер-класи тощо.

Запрошуємо до лав «Арт-батальйону» музикантів, художників, поетів, філософів, літераторів та кожну творчу особистість, яким є що сказати мовою мистецтва.

А всі жителі та гості міста можуть стати як глядачами, так і учасниками цього проєкту. Також ми переконанні, що, відвідуючи мистецькі заходи, ви можете не тільки розвинути свій естетичний інтелект, здобути новий досвід та сублімувати негативні емоції, а й відволіктися від проблем сьогодення і поповнити свої сили.

Запрошуємо щодня із 15:00 до 17:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, місто  Луцьк, Карбишева, 1.

Керівниця проєкту — Анастасія Семенишина.
Коментар
24/05/2024 П'ятниця
24.05.2024
23.05.2024