Арт-Батальйон: у Музеї Корсаків Наталія Кумановська провела майстер-клас із графіки

01 Квітня 2022, 17:30
У Музеї Корсаків Наталія Кумановська провела майстер-клас із графіки 1058
У Музеї Корсаків Наталія Кумановська провела майстер-клас із графіки

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у рамках марафону «Арт-батальйон» відбувся майстер-клас із графіки від відомої волинської живописиці, графікині, майстрині декоративного розпису — Наталії Кумановської.

Про це повідомили на Facebook-сторінці музею. Подія пройшла 31 березня. 

«Арт-Батальйон» у МСУМК діє!

Сьогодні був не лише майстер-клас із графіки, це була повноцінна лекція з історії України, нашої минувшини, повноцінний сеанс психотерапії та екскурс у майбутнє! — Леся Корсак.

Щиро дякуємо Наталці Кумановській за прекрасно проведений час, новий досвід та навички, позитивні емоції та наснагу на нові звершення до Перемоги!!!» — прокоментувала Леся Корсак, керівна партнерка МСУМКу. 

Нагадаємо, що в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків щодня проходять творчі зустрічі в рамках проєкту «Арт-Батальйон». Розпочала мистецький марафон мисткиня Олена Бурдаш. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та на сторінці музею. Приєднатися до марафону можуть усі творчі особистості, яким є що сказати мовою мистецтва.

У Музеї Корсаків уже відбулися зустрічі із письменником Миколою Мартинюком, співачкою Галиною Конах, письменницею Ольгою Ляснюк, пісняркою Ніною Ігнатовою та художницею Анастасією Малімон.

Про проєкт: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків формує «Арт-батальйон» та започатковує мистецький марафон, який триватиме аж до нашої ПЕРЕМОГИ.

Відомо, що, окрім пізнавальної, естетичної, комунікативної та інших функцій, мистецтво має ще і компенсаторні та психотерапевтичні властивості, які поповнюють нестачу сил людини, дозволяють краще адаптуватися до складних умов навколишнього середовища та втішають. Тому МСУМК започатковує проєкт, який передбачає щоденні концерти, літературні зустрічі, вистави, перформанси, майстер-класи тощо.

Запрошуємо до лав «Арт-батальйону» музикантів, художників, поетів, філософів, літераторів та кожну творчу особистість, яким є що сказати мовою мистецтва.

А всі жителі та гості міста можуть стати як глядачами, так і учасниками цього проєкту. Також ми переконанні, що, відвідуючи мистецькі заходи, ви можете не тільки розвинути свій естетичний інтелект, здобути новий досвід та сублімувати негативні емоції, а й відволіктися від проблем сьогодення і поповнити свої сили.

Запрошуємо щодня із 15:00 до 17:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, місто  Луцьк, Карбишева, 1.

Керівниця проєкту — Анастасія Семенишина.
Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром