Розмова з Олегом Давиденком в Музеї Корсаків

10 Квітня 2024, 15:30
Розмова в Музеї Корсаків ВІДЕО 2529
Розмова в Музеї Корсаків

Олег Давиденко — відомий український художник, кераміст, дизайнер, мистецтвознавець, філософ, іконописець, котрий живе і працює у Львові

Розмова з багатогранним Олегом Давиденком розпочинає новий, четвертий, сезон культурологічного проєкту дослідниці українського сучасного мистецтва Світлани Федонюк «Розмова в музеї Корсаків» – «Митець. Репрезентація». 

Олег Давиденко народився у Прилуках. Вчився у Миргородському керамічному технікумі, у 1989 – 1990 роках працював у Казахстані, на Кокчетавському фарфоровому заводі. Закінчив Львівську академію мистецтв, факультети художньої кераміки і монументально декоративного живопису. У створенні своїх сучасних робіт активно експериментує з будівельним матеріалом — скотчем. 

Нещодавно львівський художник відкрив для себе мистецьку Волинь і Луцьк, як і персональну виставку «Рукописи» в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків. А луцька культурологиня Світлана Федонюк з мистецьким смаком привідкриє глядачам практичні та містичні грані особистості Олега Давиденка. 

Коментар
24/05/2024 П'ятниця
24.05.2024
23.05.2024