Медіа-кава: розігрують зустріч зі співачкою та журналісткою Марією Таранко

26 Липня 2022, 15:19
Марія Таранко 719
Марія Таранко

У рамках волонтерського проєкту «Медіа-кава» розпочали благодійний аукціон за зустріч зі співачкою та журналісткою Марією Таранко.

Про це 26 липня повідомили на фейсбук-сторінці «Медіа-кави».

«Розповім про роботу на радіо, музику та музичний менеджмент. Як не боятися змін, бути впевненим і красиво говорити. Продовженням зустрічі може бути тир - заодно і навички поновимо», — каже Марія.

Зібрані кошти спрямують на допомогу бійцям Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Приєднатися до аукціону можна в коментарях під дописом «Медіа-кави».

Адміністратор «Медіа-кави» — Мирослав Ватащук, волинський журналіст та волонтер. Проєкт створений для спілкування за кавою з різними медійниками, а головне — для допомоги захисникам України.

Нагадаємо, нещодавно розігрували онлайн-зустріч із Олександром «Фоззі» Сидоренком та Олегом «Фаготом» Михайлютою, вокалістами гурту «ТНМК», Павлом Порицьким, співзасновником і актором театру «ГаРмИдЕр», та Сергієм Прилуцьким, білоруським літератором та перекладачем, менеджеркою гурту «Друга Ріка», літредакторкою Анною Пономарьовою, зіркою серіалу «Спіймати Кайдаша» Григорієм Баклановим, журналісткою Галиною Чоп, музикантом Валерієм Харчишиним, психологинею та поетесою Любавою Казмірчук, редакторкою та мовознавицею Ольгою Дубчак, з лідером гурту «Фіолет» Сергієм Мартинюком.

Коментар
Код блоку:
17/08/2022 Вівторок
16.08.2022