Медіа-кава: розігрують інтернет-зустріч із актором Григорієм Баклановим

06 Липня 2022, 11:44
Григорій Бакланов 847
Григорій Бакланов

У рамках волонтерського проєкту «Медіа-кава» розпочали благодійний аукціон за інтернет-зустріч із українським актором Григорієм Баклановим.

Про це 6 липня повідомили на фейсбук-сторінці «Медіа-кави».

Основні роботи:
  • серіали «Спіймати Кайдаша», «Сага»;
  • фільми «Пекельна Хоругва, або Різдво козацьке», «Черкаси».
«Народився в Одесі, живу в Києві, працюю в Україні. З радістю допоможу усім можливим нашим збройним силам», — каже Григорій.

Від адміна: смакування кавою, як у часи карантину, дистанційно і з допомогою месенджерів та інтернету, у зручні для обох учасників день та час.

Початкова ціна — 150 гривень. Мінімальний крок ставки — 10 гривень або сума, кратна 10 грн. Якщо крайня ставка не підвищується протягом 24 годин, вона визнається переможною.

Зібрані кошти спрямуть на допомогу бійцям Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Приєднатися до аукціону можна в коментарях під дописом «Медіа-кави».

Адміністратор «Медіа-кави» — Мирослав Ватащук, волинський журналіст та волонтер. Проєкт створений для спілкування за кавою з різними медійниками, а головне — для допомоги захисникам України.

Нагадаємо, нещодавно розігрували онлайн-зустріч із Олександром «Фоззі» Сидоренком та Олегом «Фаготом» Михайлютою, вокалістами гурту «ТНМК», Павлом Порицьким, співзасновником і актором театру «ГаРмИдЕр», та Сергієм Прилуцьким, білоруським літератором та перекладачем, менеджеркою гурту «Друга Ріка», літредакторкою Анною Пономарьовою.

Читайте такожКаталоги з виставок Мистецького Арсеналу виклали у вільний доступ

Коментар
Код блоку:
15/08/2022 Понеділок
15.08.2022
14.08.2022