Медіа-кава: розігрують інтернет-зустріч із редакторкою та мовознавицею Ольгою Дубчак

21 Липня 2022, 10:33
Ольга Дубчак 786
Ольга Дубчак

У рамках волонтерського проєкту «Медіа-кава» розпочали благодійний аукціон за інтернет-зустріч із редакторкою і мовознавицею Ольгою Дубчак

Про це 21 липня повідомили на фейсбук-сторінці «Медіа-кави».

«Я редакторка й трохи мовознавиця, тому охоче попліткую про українську мову, розповім, чому вона така класна, і, звісно, розкрию трохи мовознавчих секретиків», — каже Ольга.

Від адміна: смакування кавою, як у часи карантину, дистанційно і з допомогою месенджерів та інтернету, у зручні для обох учасників день та час.

Зібрані кошти спрямують на допомогу бійцям Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Приєднатися до аукціону можна в коментарях під дописом «Медіа-кави».

Адміністратор «Медіа-кави» — Мирослав Ватащук, волинський журналіст та волонтер. Проєкт створений для спілкування за кавою з різними медійниками, а головне — для допомоги захисникам України.

Нагадаємо, нещодавно розігрували онлайн-зустріч із Олександром «Фоззі» Сидоренком та Олегом «Фаготом» Михайлютою, вокалістами гурту «ТНМК», Павлом Порицьким, співзасновником і актором театру «ГаРмИдЕр», та Сергієм Прилуцьким, білоруським літератором та перекладачем, менеджеркою гурту «Друга Ріка», літредакторкою Анною Пономарьовою, зіркою серіалу «Спіймати Кайдаша» Григорієм Баклановим, журналісткою Галиною Чоп, музикантом Валерієм Харчишиним., психологинею та поетесою Любавою Казмірчук. 

Коментар
Код блоку:
17/08/2022 Вівторок
16.08.2022