Медіа-кава: продають інтернет-зустріч із менеджеркою «Другої Ріки» Анною Пономарьовою

05 Липня 2022, 13:50
Анна Пономарьова 594
Анна Пономарьова

У рамках волонтерського проєкту «Медіа-кава» розпочали благодійний аукціон за інтернет-зустріч із менеджеркою гурту «Друга Ріка», літературною редакторкою Анною Пономарьовою.

Про це 5 липня повідомили на фейсбук-сторінці «Медіа-кави».

«Гладкошерстна волонтерка. Головна по кіпішу гурту «Друга Ріка». Літредакторка, яка пише суржиком і з помилками. Генераторка і воплотітєльніца геніальних ідей.

Найтемніше поні всього аукціону, бо, як я сюди попала, то така історія була.. за кавою розкажу)) Я навіть за неї заплачу, так шо малюйте цифри бога раді, шоб я ото не опозорилась!» — каже Анна.

Від адміна: смакування кавою, як у часи карантину, дистанційно і з допомогою месенджерів та інтернету, у зручні для обох учасників день та час.

Початкова ціна — 150 гривень. Мінімальний крок ставки — 10 гривень або сума, кратна 10 грн. Якщо крайня ставка не підвищується протягом 24 годин, вона визнається переможною.

Зібрані кошти спрямуть на допомогу бійцям Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Приєднатися до аукціону можна в коментарях під дописом «Медіа-кави».

Адміністратор «Медіа-кави» — Мирослав Ватащук, волинський журналіст та волонтер. Проєкт створений для спілкування за кавою з різними медійниками, а головне — для допомоги захисникам України.

Нагадаємо, нещодавно розігрували онлайн-зустріч із Олександром «Фоззі» Сидоренком та Олегом «Фаготом» Михайлютою, вокалістами гурту «ТНМК», Павлом Порицьким, співзасновником і актором театру «ГаРмИдЕр», та Сергієм Прилуцьким, білоруським літератором та перекладачем.

Читайте такожКаталоги з виставок Мистецького Арсеналу виклали у вільний доступ

Коментар
Код блоку:
09/08/2022 Вівторок
09.08.2022
08.08.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром