Медіа-кава: розігрують інтернет-зустріч із музикантом Валерієм Харчишиним

14 Липня 2022, 14:20
Валерій Харчишин 794
Валерій Харчишин

У рамках волонтерського проєкту «Медіа-кава» розпочали благодійний аукціон за інтернет-зустріч із Валерієм Харчишиним, рок-музикантом, лідером рок-гурту «Друга Ріка».

Про це 14 липня повідомили на фейсбук-сторінці «Медіа-кави».

«Всім привіт, як багатьом відомо, я з Другою Рікою займаюсь волонтерством на користь ЗСУ, отже радий підтримати любу благодійну двіжуху! Тому робимо ставки, пані та панове, зустрінемось за кавою, поговоримо про життя та пошлемо на куди самі знаєте кого», — каже Валерій.

Від адміна: смакування кавою, як у часи карантину, дистанційно і з допомогою месенджерів та інтернету, у зручні для обох учасників день та час.

Початкова ціна — 150 гривень. Мінімальний крок ставки — 10 гривень або сума, кратна 10 грн. Якщо крайня ставка не підвищується протягом 24 годин, вона визнається переможною.

Зібрані кошти спрямують на допомогу бійцям Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Приєднатися до аукціону можна в коментарях під дописом «Медіа-кави».

Адміністратор «Медіа-кави» — Мирослав Ватащук, волинський журналіст та волонтер. Проєкт створений для спілкування за кавою з різними медійниками, а головне — для допомоги захисникам України.

Нагадаємо, нещодавно розігрували онлайн-зустріч із Олександром «Фоззі» Сидоренком та Олегом «Фаготом» Михайлютою, вокалістами гурту «ТНМК», Павлом Порицьким, співзасновником і актором театру «ГаРмИдЕр», та Сергієм Прилуцьким, білоруським літератором та перекладачем, менеджеркою гурту «Друга Ріка», літредакторкою Анною Пономарьовою, зіркою серіалу «Спіймати Кайдаша» Григорієм Баклановим, журналісткою Галиною Чоп.

Читайте також: Російські окупанти знищили будинок Валерія Харчишина, лідера гурту «Друга ріка»

Коментар
Код блоку:
17/08/2022 Вівторок
16.08.2022