Що подивитися на свята: театральна онлайн альтернатива фільмам

16 Грудня 2023, 13:50
Маленький принц, постановка Раду Поклітару ПІДБІРКА 1482
Маленький принц, постановка Раду Поклітару

Онлайн кінотеатр Dramox зробив підбірку з 10 цікавих вистав, які можна переглянути у святкові різдвяні дні. 

Альтернативою фільмам поділилися з журналістами Район.Культура.

«Сімейний вечір з театром – це чудовий спосіб корисно та цікаво провести час», – кажуть у Dramox.

Що подивитися на свята:

Маленький принц

Kyiv Modern Ballet

Балет для дорослих та дітей за мотивами твору Антуана де Сент-Екзюпері, на музику Вольфганга Моцарта та українських колискових у виконанні Марії Пилипчак.

Сімейний альбом

Театр на лівому березі Дніпра

Історія про сім’ю, що проживає в Україні в 90-х роках, в якій поєднують своє буття три покоління. А ще всі актори в масках. В модернових масках «Commedia dell’Arte».

Лис Микита

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

Опера для дорослих і дітей, яка дивує звучанням колоритних цимбалів, бандури, ліри, сценографією, яскравими костюмами, 3D-проєкцією та світлом. Історія створена на основі відомої казки-поеми Івана Франка.

Шинель

Театр 360 градусів та Театр на Подолі

Сюжет повісті Миколи Гоголя добре нам знайомий: це історія про «маленьку людину», яка стикається з неприйняттям суспільства та засудженням і в результаті гине, перетворюючись на примару. 

Попелюшка

Київський театр ляльок

Казкова історія справжнього кохання для наймолодших. Пориньте в романтичну розповідь з прегарними ляльками в мальовничому замку.Рита

Hronotop.ua

Комічна італійська опера Гаетано Доніцетті. В основі якої – любовний трикутник із справжніми італійськими пристрастями.

Дорога до Вифлеєму

Львівський обласний театр ляльок

Це історія про долю ослика, який везе маленького хлопчика на своєму візочку. Ослик шукає Бога та дуже мріє стати зіркою. Чи зрозуміє він, у чому ж його покликання?

Лісова пісня

Театр імені Леся Курбаса

Це коляда про весну, що втікає. Класичний текст Лесі Українки, драматична історія кохання лісової Мавки та людського хлопця Лукаша, багато української музики – вистава яка неодмінно зачарує кожного глядача.

Фелікс Австрія

Івано-Франківський драмтеатр

Спогад на дві дії за однойменним романом Софії Андрухович. Це казка для дорослих про самотність, стигми дитинства і те, як звільнитися від ілюзій і навчитися любити себе.

Дідона та Еней

Open Opera Ukraine

Відома англійська опера Генрі Перселла на українській сцені. Видовищне, магічне дійство, де зачаровує усе – і світло, і костюми, і сценографія, і, звичайно, прекрасна музика.

Онлайн-театр — це чудовий спосіб подивитися виставу, особливо в ці важкі часи. Це альтернатива для тих, хто не може дозволити собі похід в улюблений театр через брак часу, відстань чи безліч інших «чому». Також сертифікат до онлайн-театру можу стати ідеальним подарунком для поціновувачів театрального мистецтва.

Коментар
13/06/2024 Середа
12.06.2024
11.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром