Червоне і чорне – ДНК нації в кольорі: вийде друга Розмова в Музеї Корсаків нового сезону

06 Вересня 2023, 17:07
Олеся Рибченко та Світлана Федонюк АНОНС 1666
Олеся Рибченко та Світлана Федонюк

У День Незалежності України-2023 українська художниця Олеся Рибченко, попри загрозу обстрілів, приїхала з Києва у Луцьк, та завітала на «Розмову в музеї Корсаків».

Інтерв'ю з Олесею стало другим у новому, третьому сезоні програми, який має оновлений формат, новий імідж авторки і ведучої, культурологині Світлани Федонюк, а також нові теми в розмові про сучасне мистецтво. Нагадаємо, що назва нового циклу – «Вільна і Незалежна», а гостями програми є молоді мисткині незалежної України. Прем'єра Розмови з Олесею Рибченко відбудеться 7 вересня о 19:30 на ютуб-каналі Район.Культура.

Олеся Рибченко – випускниця й викладачка Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, учасниця всеукраїнських та міжнародних художніх конкурсів, виставок. Її робота також представлена в артпроєкті «Космогонія сенсів».

У розмові з культурологинею Світланою Федонюк, викладачкою Волинського національного університету імені Лесі Українки, мисткиня торкнулась не лише тенденцій вітчизняного сучасного мистецтва, а й творчого феномену Лесі Українки.

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром