В Україні вестимуть реєстр видавничої продукції антиукраїнського змісту

31 Липня 2023, 16:26
Фото ілюстративне 485
Фото ілюстративне

Держкомтелерадіо вестиме реєстр видавничої продукції антиукраїнського змісту після набуття чинності закону, який забороняє імпорт книжок із Росії та Білорусі та видання творів російських авторів. 

Про це повідомив голова Комітету Олег Наливайко.

«Один із реєстрів формуватиметься за результатами реалізації дозвільної процедури. Тобто до нього вноситимуть видання, які отримали дозвіл на ввезення в Україну та розповсюдження на її території. Що дійсно нове покладається на Комітет, так це ведення Реєстру видавничої продукції антиукраїнського змісту», — сказав у коментарі «Детектору медіа» голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Відомості до реєстру вноситимуть на підставі пропозицій держорганів, юридичних і фізосіб та з власної ініціативи після моніторингу видавничої сфери Росії, Білорусі та тимчасово окупованої території України.

За словами Наливайка, це буде зроблено за умови, якщо зміст видавничої продукції не відповідатиме критеріям її оцінювання, а саме — чи дозволена вона до ввезення та розповсюдження на території України.

Нагадаємо, що 22 червня президент України Володимир Зеленський підписав закон, який встановлює обмеження на ввезення та розповсюдження видавничої продукції, що стосується РФ, Білорусі та тимчасово окупованої території України. 

Коментар
24/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024
19:16
КОЛОНКА Чорний квадрат 432
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром