Зеленський підписав закон про заборону ввезення та розповсюдження російських книг в Україні

22 Червня 2023, 11:54
Володимир Зеленський 656
Володимир Зеленський

Володимир Зеленський підписав закон, який встановлює обмеження на ввезення та розповсюдження видавничої продукції, що стосується РФ, Білорусі та тимчасово окупованої території України.

Про це повідомили у пресслужбі президента.

«Вважаю Закон правильним. Текст Закону був надісланий інституціям ЄС для додаткової оцінки того, чи можуть окремі норми Закону вплинути на виконання зобов’язань у частині захисту прав меншин, зокрема мовних, у контексті рекомендації Висновку Європейської комісії щодо заявки України на членство в ЄС», – йдеться у заяві президента.

Читайте також: Автор петиції про заборону російських книг в Україні розчарований відповіддю президента

Нагадаємо, що за закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення обмежень на ввезення та розповсюдження видавничої продукції, що стосується держави-агресора, Республіки Білорусь, тимчасово окупованої території України» Верховна Рада України проголосувала 19 червня 2022 року. Однак він не був підписаний президентом протягом 15 днів, що є порушенням Закону України. На це відреагував Тарас Шамайда, створивши петицію у якій агітував Зеленського підписати закон. 20 червня Володимир Зеленський відреагував на петицію, зазначивши що він суперечить нормам та стандартам ЄС у сфері прав людини, а Мін'юст та МЗС радили ветувати закон. 

Коментар
22/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром