Оголосили про збір книг для бібліотек із Харківщини

PEN Ukraine разом з Харківським літературним музеєм, департаментом культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та Харківською обласною універсальною науковою бібліотекою оголошують збір книжок для бібліотек Харківщини.
Про це йдеться на сторінці організації у фейсбуці.
Ініціатива покликана зібрати книжки для 20 територіальних громад області.
До 24 лютого у регіоні функціонувало 755 бібліотек. Від початку повномасштабного вторгнення через обстріли окупантів 30 бібліотек не підлягають відновленню, 58 – зруйновані частково і 74 зазнали незначних пошкоджень. Велика кількість книжок у бібліотечних фондах стала непридатною для користування.
Збирають нові книжки для дорослих, підлітків та дітей українською та англійською мовами.
Надсилати книжки потрібно на відділення Нової Пошти № 83 (до 30 кг) та №78 (вантажне) у Харкові, отримувач – Тиндик Світлана Василівна, 0501784305. Збір триватиме до 1 серпня.
«Навіть маленька посилка – на 1-2 книжки – це знак нашої підтримки і цінний внесок у відновлення бібліотечних фондів Харківщини», – йдеться у дописі.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром