Розмова з Влодком Кауфманом в Музеї Корсаків

22 Січня 2022, 19:00
Розмова в Музеї Корсаків ВІДЕО 9686
Розмова в Музеї Корсаків

Влодко Кауфман – сучасний український художник, графік, перформер, автор ідей і втілювач значущих мистецьких проєктів, експериментатор у царині сучасного мистецтва.

У 1992 році Кауфман став головним художником культурологічного феномену перших років незалежності України – фестивалю «Вивих» у Львові. У 1993 році, разом із однодумцями-львів’янами, заснував відоме мистецьке об’єднання «Дзиґа», яке пройшло випробування часом, досі є його арткуратором.

Влодко Кауфман уміє працювати у творчій колаборації. На порозі 2022 року Влодко Кауфман і Олекса Фурдіяк представили у Луцьку, в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, спільний масштабний проєкт «Ритуальності. Тестологія».

Читайте також: «Це пошук – де ми праві, а де ні»: Влодко Кауфман та Олекса Фурдіяк відкрили виставку в Луцьку

Перформанс дивляться чи відчувають? Як у нього зайти і чи можна вийти? Чому Тарас Шевченко – хіпі на віки? Як читати партитуру простору? Чому вулиця на честь Коко Шанель схожа на вибух метеориту на Волині? Про це все і не тільки – у новому відео проєкту «Розмова в Музеї Корсаків».

Авторка і ведуча програми: культурологиня Світлана Федонюк.

Читайте також: Розмова з Романою Патик в Музеї  Корсаків

Читайте також: Розмова з Павлом Маковим в Музеї Корсаків

Довідково: «Розмова в Музеї Корсаків» – новий проєкт сайту Район.Культура. Це серія відеоінтерв'ю із митцями або їхніми представниками на тему культури, мистецтва та життя в цілому.

***

Підписуйтесь на ютуб-канал Район.Культура за посиланням.

Коментар
16/05/2022 Понеділок
16.05.2022