Укрпошта випустила конверт «Ласкаво просимо до пекла» з російським диктатором

20 Вересня 2022, 12:34
Поштовий конверт 1202
Поштовий конверт

Укрпошта 20 вересня випустила маркований художній конверт «Ласкаво просимо до пекла», на якому зображений найбільший ворог України – російський диктатор путін – в день, коли мужні українські воїни знищать окупантів і прийдуть нищити його.

Про це журналістів Район.Культура повідомила пресслужба Укрпошти.

На конверті зображено ескіз, який Роман Чалий створив у рамках конкурсу для поштової марки «Доброго вечора, ми з України». Тоді українці саме за ідею зобразити момент, коли російський диктатор зустрічається з українським воїном ЗСУ, віддали 200 тисяч голосів. Цього не вистачило для перемоги в конкурсі на ескіз марки, але було достатньо, щоб доповнити філателістичну серію воєнного часу ще одним конвертом.

«Сподіваємося, цей конверт як і свого часу марка «Русскій воєнний корабль, іді…» буде пророчим, і дуже скоро ми почуємо гарні новини. Тож чим більше людей, купуючи конверт, повторить його назву і спрямує побажання в адресу найбільшого ворога України, тим більше шансів, що колективне бажання матеріалізується. Звичайно, за допомогою наших військових, дипломатів та союзників України в усьому світі», — прокоментували в Укрпошті.

Одночасно з випуском конверту Укрпошта вводить в обіг нову поштову марку із тризубом і номіналом «U» для друку на конвертах і картках, яка заміняє собою марку із контуром карти України і літерою «V», спаплюженою ворогом.

Тираж конверту – 1 мільйон примірників. Вартість одного конверту – 15 гривень. Конверти доступні для замовлення онлайн – в поштовому маркеті Укрпошти, а також в усіх відділеннях поштового зв’язку.

Читайте такожДо 25-річчя Ukrainian Fashion Week Укрпошта випустила художній конверт

Коментар
Код блоку:
05/10/2022 Середа
05.10.2022
04.10.2022
03.10.2022