Паляниця: гурт Флайза презентував патріотичну пісню

04 Травня 2022, 20:45
Флайза ВІДЕО 1326
Флайза

Луцький гурт «Флайза» презентував нову патріотичну пісню «Паляниця».

Кліп з'явився на ютуб-каналі колективу 4 травня.

«Цей пароль нації щебечемо, як солов’ї». Саме так. За час широкомасштабного вторгнення слово «паляниця» набуло певної сили та викликає в українців як позитивні емоції, так і захват від своєї мови», – йдеться у описі відео.

«Флайза» додала до цих почуттів ще драйву і, в результаті, з’явився потужний хіт, який перегукується з сучасними подіями в Україні. 

«Одного разу, повернувшись із волонтерського центру, де я з друзями плів сітки, і не перший день бачив сотні людей, які закладали всю душу в ту справу, до мене прийшло натхнення і я буквально за кілька годин написав текст цієї пісні. Я не пригадую, щоб будь-який інший текст в мене народжувався так швидко. Фактично я виплеснув назовні усе те, що зібралось всередині за перші тижні повномасштабної війни», – каже Тіма, учасник гурту. 

Читайте також: Гурт «ФлайzZzа» змінює назву, щоб не підтримувати новітню свастику московитів

«Шановні мурахи» – це звернення до усіх українців, які кожен на своєму місці оперативно приступили до справ, якими ми хотіли б наблизити нашу Перемогу. Так склалось, що до Луцька повернувся Роман Грисюк – молодий талановитий аранжувальник. Наші дороги несподівано перетнулись і Рома допоміг нам створити потужне аранжування треку», – кажуть музиканти.

За словами «Флайзи», «МІК» саме оголосили про можливість вільно попрацювати усім музикантам, які планують створити патріотично-соціальний контент. Паралельно із цими процесами до гурту звернувся луцький волонтер Сергій Тимчук і повідомив про необхідність створення пісні, з допомогою якої можна було б висвітлити працю волонтерів. 

Разом з Антоном Аношиним і Дмитром Кухаруком вони відзняли чудові кадри, які потрапили у відео. Також у кліпі використані відеоматеріали Олександра Солов’я та Анастасії Каспрук.  

Читайте також: Музичний батальйон: у центрі Луцька збирали кошти на ЗСУ

«Користуючись нагодою, хочемо подякувати усім людям, які так чи інакше були дотичними до створення цієї роботи. А ще дужче хочемо подякувати нашим воїнам, волонтерам, медикам, ДСНС, правоохоронним органам і іншим героїчним людям в Україні та за кордоном, які докладають неймовірних зусиль для досягнення нашої Перемоги. Всі ми, мурахи, ліпимо наш потужний, міцний, красивий та щасливий мурашник. Слава Героям! Україна понад усе!», – кажуть музиканти.

Читайте також: Ед Ширан та Антитіла презентували спільну пісню про війну в Україні

Коментар
Код блоку:
26/09/2022 Понеділок
26.09.2022
25.09.2022
18:03
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром