«ГаРмИдЕр» покаже ліричну драму «9 ночей»

03 Лютого 2022, 16:17
9 ночей 1442
9 ночей
У Луцьку актори театру «ГаРмИдЕр» покажуть ліричну драму «9 ночей», поставлену за п’єсою Матея Вишнєка «Пригода ведмедиків панда, яку розповів один саксофоніст, котрий мав подружку у Франкфурті».
 
Показ вистави відбудеться 13 та 14 лютого о 19:00. Про це повідомили на сторінці театру в фейсбуці.
 
«Незнайомі чоловік і жінка прокидаються в одному ліжку!» — це міг би бути початок тривіального сюжету... Але ж ні! Це фантастична історія!
Разом із головним героєм, глядачам доведеться розгадувати таємницю цієї жінки. А ще — насолоджуватися тим, як красиво ВІН і ВОНА проводять свої 9 ночей, навчаючись розуміти одне одного без слів, аби стати «двома голосами у леті». Заворожуючий музичний дизайн та естетичний відеоарт створюють нереальний простір, у який занурюєшся сповна. І в цю мить розумієш, що немає нічого прекраснішого за стосунки Чоловіка і Жінки, прекрасних і сумних.
Автор – Матей Вишнєк, перекладачка – Неда Неждана, режисерка – Руслана Порицька, актори: Ніна Ігнатова та Сергій Панас, sound designer – Діма Новосад, звукозапис – Mann Production, відеозйомка та монтаж – Олексій Стаднюк, мульмедійна декорація та світло – Павло Порицький.

Локація: ГаРмИдЕр ангар-stage, вулиця Залізнична, 9. Інформація за номером: +380992481886. Вхід – 150 гривень. Квитки можна також оплатити коштами із «єПідтримки».  Кількість місць – обмежена. Квитки – за посиланням.
 

Фото – Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

Коментар
Код блоку:
17/08/2022 Вівторок
16.08.2022