Пісня лідера «Фіолет» запустила новий тренд у ТікТок та очолила чарти у кількох країнах

13 Жовтня 2021, 16:52
Сергій Мартинюк (Колос) 2310
Сергій Мартинюк (Колос)

Всього за 5 днів україномовна пісня «Бібліотека» лідера популярного гурту «Фіолет» і письменника Сергія Мартинюка набрала понад 250 тисяч прослуховувань на стрімінгових сервісах та більш як 150 тисяч переглядів на Ютуб.

Цікаво, що пісня далеко не нова. Сингл ще у 2017 році увійшов до сольного альбому Колоса (творчий псевдонім Мартинюка). Про це журналісти Район.Культура дізнались на сайті РБК–Україна.  

Річ у тім, що за лічені дні фразу з пісні «найкраще місце для хорошого сексу – бібліотека!» розтягнули десятки тисяч користувачів ТікТоку з різних куточків планети.

Тож і не дивно, що пісня вже більше ніж тиждень очолює чарти «Топ 50 трендів Spotify» в Україні та Росії».

«Хтось з минулого сказав: чим більше ми читаємо, тим менше воюємо. Давайте частіше ходити до бібліотек та книгарень, привчати до цього своїх знайомих, друзів, рідних, коханих та дітей. Чим там займатись, ви вже вирішуйте самі, але при цьому не забувайте прихопити з собою щось з класики чи постмодерну», – коментує Сергій Мартинюк.

Зараз під трек «Бібліотека» тіктокери рекомендують новинки літератури, улюблені книжки та просто популяризують читання.

Нещодавно, до свого дня народження «Фіолет» випустив трек «Не забувай мене». Пісня присвячена людям, які розділяли творчий шлях рок-команди впродовж дванадцяти років. 

Читайте також: «Фіолет» презентував нову пісню до 12-річчя з дня створення гурту

«Для мене вона знаменує новий етап – етап здорового дорослішання, що стосується як життя, так і музики. Все, що мені хочеться сказати про цю роботу, поміщається в одній тезі - як би ситуативно не змінювалося наше життя, не забувайте про корені і людей, дякуючи яким, ми живемо, дихаємо, мріємо, займаємося улюбленою справою і з надією дивимося в завтра», – каже сам Колос.

Читайте також: Сто днів для культури: редакція Район.in.ua збирає кошти на новий проєкт

Текст – Дмитро Войналович 

Коментар
Код блоку:
04/02/2023 П'ятниця
03.02.2023