стрічка

На радіо СіД FM українські знаменитості діляться враженнями про Лесю Українку

10 Вересня 2021, 11:52
"Привіт.Леся" 748
"Привіт.Леся"

Українські знаменитості діляться власними враженнями про Лесю Українку та її творчість. На луцькому радіо СіД FM стартував новий цикл програм про головну амбасадорку Волині.

Новаторський проєкт «Привіт. Леся» реалізовують за підтримки Українського культурного фонду.

«Їм є що сказати. «Моя Леся»: українські лідери думок озвучили свої враження про поетесу та її творчість у новому циклі програм «Привіт.Леся», – йдеться на офіційній сторінці радіо.

Загалом у проєкті візьмуть участь 15 лідерів думок українського культурного сектору та озвучать свої враження про Лесю Українку. Тривалість кожного сюжету – від 1 до 3 хвилин.

Блогер Тайлер Андерсон розповідає, що поєднує Лесину поезію з манґою Наруто: https://anchor.fm/.../epi.../3-03-------Geek-Journal-e1724lb

Співачка Христина Соловій роздумує про музику, якої не було би без поетеси: https://anchor.fm/cidfm-hellolesya/episodes/3-02-e1724ie

Вокаліст гуртів «Чумацький шлях» і «Тартак» Сергій Строян фантазує, якою була би сучасна Леся Українка: https://anchor.fm/cid.../episodes/3-01---------CH-SH-e1724cl

Довідково

Проєкт «Привіт. Леся» від радіо СІД FM покликаний розповісти про Лесю Українку набагато більше, ніж пишуть у шкільних підручниках. Серія радіопрограм та подкастів розкриватиме особистість Лесі Українки як звичайної людини, зі своїми проблемами та переживаннями, познайомить з її звичками, мисленням, знаковими людьми і локаціями з її життя та творчості.

У проєкті ви зможете почути такі блоки:  Листи Лесі. Їх озвучила Заслужена артистка України Ірма Вітовська; Познайомимося. Цікаві факти про письменницю, підкріплені коментарями експертів; Моя Леся. Українські лідери думок діляться власними враження про Лесю Українку та її творчість.

Посилання для прослуховування «Привіт.Леся»:

Anchor: https://anchor.fm/cidfm-hellolesya

Soundcloud: https://soundcloud.com/znqzmzfr5qgr

Linktree: https://linktr.ee/radiocidfm

Читайте також: Фемінізм, Сурамі та дружба з сільськими дітьми: на СіД FM експерти коментують факти про Лесю Українку

Коментар
16/10/2021 Субота
16.10.2021
15.10.2021