стрічка

У Луцьку відбудеться концерт Оксани Мухи

05 Вересня 2021, 14:52
Оксана Муха 1320
Оксана Муха

До Луцька приїде співачка Оксана Муха. 22 жовтня вона дасть великий сольний концерт «Найгарніші пісні України». Про це повідомили організатори заходу.

Оксана Муха – українська співачка, переможниця 9-го сезону популярного телепроєкту «Голос країни» у команді зіркового тренера Дана Балана. На телешоу виконавицю назвали «душею української пісні».

Недарма, увесь свій переможний шлях у непростому телепроєкті Оксана пройшла виключно з українською піснею, що стало прецедентом для талант-шоу.

Ще задовго до перемоги у «Голосі країни» Оксана Муха стала володаркою Гран-прі І міжнародного конкурсу імені Квітки Цісик у 2011 році, де її назвали «українською Квіткою Цісик».

«Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи», – висловилася народна артистка України Ніна Матвієнко.

У репертуарі Оксани Мухи – твори різного формату: від стародавніх українських народних пісень і до сучасної авторської та експериментальної музики. Мета співачки проста і велична водночас – щоб українська пісня звучала і співалась у кожному українському домі. А ще, щоб через українську пісню світ відкривав собі Україну та українську націю.

«Українська пісня – код української нації», — каже Оксана Муха.

Виступ виконавиці, володарки титулу «Голос країни», заслуженої артистки України, у супроводі групи музикантів відбудеться у драмтеатрі імені Шевченка.

Читайте також: Іван Корсак: правда про життя і творчість великого волинянина

Коментар
06/12/2021 Неділя
05.12.2021
04.12.2021
03.12.2021