Пострадянський іронічний детектив про Ужгород 90-х «Ля Палісіада» можна подивитися онлайн

17 Березня 2024, 16:06
Кадр з фільму 1229
Кадр з фільму

В онлайн-кінотеатрі SWEET.TV відбулась премʼєра іронічного детективу «Ля Палісіада». Після всеукраїнського прокату стрічку відтепер можна переглянути онлайн.

Про це повідомили на сторінці платформи.

 

Сюжет: судовий психіатр Олександр (Андрій Журба) та його товариш, слідчий Ільгар (Навруз Пашаєв), розслідують вбивство свого колеги-міліціонера. Трьох чоловіків пов’язувала спільна робота, давня дружба та почуття до однієї жінки. Тепер вона – вдова загиблого.

Кримінальна драма «Ля Палісіада» – це повнометражний дебют українського режисера та сценариста Філіпа Сотниченка. У написанні історії допомагала Аліна Панасенко. Фінансову підтримку творчому колективу надало Державне агентство з питань кіно. Підготовка до зйомок тривала 5 років. 

Аби відтворити атмосферу 1990-х років працювали не лише костюмери і декоратори. По всьому світу вишукували і скуповували тогочасну апаратуру та плівку. Частина сцен знята так, ніби це хроніка тих років. Перший показ фільму відбувся в рамках Роттердамського міжнародного фестивалю. Тоді ж Міжнародна федерація кінопреси відзначила роботу премією FIPRESCI.

Коментар
24/05/2024 П'ятниця
24.05.2024
23.05.2024