У Луцьку запрошують на музичний діалог з Юлією Качулою

09 Грудня 2022, 12:26
Юлія Качула 333
Юлія Качула

Лучан та гостей міста запрошують на творчу зустріч з Юлією Качулою, співачкою, журналісткою, перекладачкою, авторкою проєктів «Слухай Українською», «Діти Криму», «Духовна вартівня».

Зустріч з піснею, гітарою, поезією, чуттєвими та незвичними історіями відбудеться о 12:00, 11 грудня в бібліотеці-студії ДіМ (проспект Грушевського, 1). Про це журналісти Район.Культура дізналися з соцмереж книгозбірні.

Юлія Качула народилася на Київщині, та після її народження, батьки переїхали до Криму, до Сімферополя. Там Юлія закінчила школу-гімназію № 25 та музичну школу № 4 по класу «фортепіано».

У 2009 році закінчила факультет української філології та українознавства Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського (Сімферополь) та здобула кваліфікацію філолога, викладача української мови та літератури.

У 2014 році отримала диплом з відзнакою Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (Київ) та здобула кваліфікацію соліста-вокаліста, артиста вокального ансамблю, викладача фахових дисциплін.

Коментар
Код блоку:
04/02/2023 П'ятниця
03.02.2023