Триває прийом заявок на Всеукраїнську премію авторської пісні

13 Жовтня 2022, 14:34
Олександр Смик 1895
Олександр Смик
Триває прийом заявок на Всеукраїнську премію у галузі авторської пісні «Я хочу жити в Україні». Для тих, хто наразі боронить Україну достатньо подати лише пісню. 
 
Участь у конкурсі безоплатна. Кінцевий термін подачі заявок – 23 жовтня 2022 року. Про це повідомили на сайті Премії.
 
Конкурс заснований з метою вшанування пам’яті відомого українського поета, автора та виконавця Олександра Смика, продовження та розвитку традиції української авторської пісні, названа за однойменною піснею Олександра Смика «Я хочу жити в Україні». Премія присуджується на конкурсних засадах за кращу авторську пісню українською мовою. Цього року – пісню на воєнну та патріотичну тематику. 
 
Оголошення переможця відбувається щороку до Дня народження Олександра Смика, нагородження грошовою премією реалізується в межах наявного фінансування на відповідний рік та дипломом.
 
На здобуття Премії висувається одна авторська пісня українською мовою, де сам виконавець є автором слів та музики, написана та публічно виконана автором не пізніше як за 3 роки до подання документів.
 
Авторська пісня повинна бути високого ліричного змісту та звучання, спрямована на утвердження ідеалів гуманізму та любові, українських духовних цінностей, збагачувати духовний світ сучасника, пробуджувати історичну пам'ять народу, його національну свідомість та самобутність, спрямована на державотворення і демократизацію суспільства.
 
Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії подаються органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, творчими спілками, культурно-мистецькими закладами, науковими та навчальними закладами, громадськими організаціями, самовисуванням.
 
Клопотання та інші документи подаються в електронному варіанті на адресу: [email protected], телефон для довідок: 0733268379 (Валентина Люліч). 

На здобуття Премії подаються:


  • клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (біографічні відомості: прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, контактний номер телефону, адреса електронної пошти чи іншого засобу зв’язку);
  • аудіозапис твору та його виконання без аранжування та будь-якої музичної обробки у форматі MP3 або іншому доступному звуковому форматі, а також сам твір у друкованому вигляді;
  • 2 рекомендації діячів мистецтва та культури на твір кандидата на здобуття Премії;
  • копії паспорта та ідентифікаційного номера претендента;
  • письмова згода претендента (претендентів) на висунення його твору на здобуття Премії;
  • письмова згода претендента (претендентів) на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • до зазначеного переліку можуть бути додані інші документи, що підтверджують професійні якості претендента.
 
Коментар
28/03/2023 Вівторок
28.03.2023
27.03.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром