Рок-гурт присвятив пісню першому директору Здолбунівського краєзнавчого музею

08 Лютого 2022, 11:32
Олег Тищенко 362
Олег Тищенко

Рок-гурт «Жнива» з Рівненщини присвятив пісню першому директору Здолбунівського краєзнавчого музею Олегу Тищенку, який навесні 2021 року помер від ускладнень коронавірусу. Композиція отримала назву «В буремні часи».

Її презентували разом з відеокліпом, який змонтували зі світлин моментів життя Олега Тищенка. Про це пише Суспільне.

Автором слів пісні «В буремні часи» виступив гітарист здолбунівського рок-гурту «Жнива» Алік Ткачик.

«Хотілося не просто, як співчуття зробити, а поговорити на цю тему у більш філософському смислі, бо він був досить розумною, начитаною, тямучою людиною. Текст писався дуже швидко, за аранжуванням ми теж довго не сиділи. Часом буває пів року сидиш і нічого не виходить, а це вийшло нормально», – розповів автор пісні Алік Ткачик.

Читайте також: «Людина-легенда»: спогади рівнян про митця Олега Тищенка

Запис здійснили на студії Романа Кричильського, відеокліп створив Володимир Партеса. Кожен з творців, за словами Аліка Ткачика, багато років був знайомий з Олегом Тищенком.

«Я знав його ще з 92-го року. Він зовсім молодим хлопцем прийшов в комітет молоді і спорту. Він його очолював і тоді «закрутив» у Здолбунові. Усі підвали повигрібали, де діти займалися самостійно й усе це діло підняв. Просто здивовані були, що стільки в Здолбунові є і спортивних, і музичних колективів», – пригадав Алік Ткачик.

Читайте також: Першому директору Здолбунівського музею присвятили випуск телепроєкту «Короткий метр»

Коментар
Код блоку:
28/01/2023 Субота
28.01.2023
27.01.2023