стрічка

Полісся як Всесвіт: у Луцьку письменниця покаже етно-рок перформанс

20 Вересня 2021, 11:10
Ірина Баковецька-Рачковська АНОНС 598
Ірина Баковецька-Рачковська

У Луцьку письменниця та фольклористка Ірина Баковецька-Рачковська покаже етно-рок-perform «Полісся як Всесвіт». 

Подія відбудеться у суботу, 16 жовтня, у «ГаРмИдЕр ангар-stage». Про це Району.Культура стало відомо зі сторінки події у фейсбуці. 

Ірина Баковецька-Рачковська – українська письменниця, перфомаціоністка, фольклористка, культурна менеджерка, авторка поетичного артбуку «Write, tomboy, write або Якби Бенксі жив у місті Ра» та першого в Україні детективу про інтерсексуальну людину «Пластилін», засновниця власного літературного жанру-перформансу «етно-вірші» та авторка проєкту «I one G(od)uard і етно».
«I one G(od)uard і етно» (аудіуальньна транскрипція «авангард і етно») - це синкретизм власної Іриної поезопрози, фольклорних вставок-голосінь, етнічних звуково-голосових ефектів, тантричної тілесної ритміки та рок-музики. 

З 2019 році проєкт сформувався як гурт, до якого ввійшли відомі молоді рівненські рок-музиканти – Артем Аврусевич (гітара) та Михайло Дробина (бас-гітара). Тексти «етно-віршів» наповнені поліською міфологією, релігійними мотивами та символізмами, синкретизмом соціальної тематики та голосу предків.

У 2020 році за підтримки Українського культурного фонду світ побачив альбом етно-рок-поезії Ірини та її творчої команди.

Вхід – 200 гривень. На події можна буде придбати книги авторки з автографом.

Деталі на сторінці події у фейсбуці.

Коментар
30/11/2021 Вівторок
30.11.2021
29.11.2021