Була Стефанія мати, нехай їде мати Тереза

06 Лютого 2024, 13:39
Фото ілюстративне БЛОГ 5062
Фото ілюстративне

Простити собі не можу, що не опублікувала допис (у той момент, коли оголосили шортлист й ми ще навіть не чули конкурсної пісні) – текст так і залишився у нотатках:

«увесь цирк буде навколо Альони та Джері – розходимось».

Коротко про виступ, аби не відписувати кожному, в особисті: царина моєї експертності – вокал, тому про нього, точніше, про його відсутність, нема що й додати – у всіх вдома є ютуб.

Втомили ці відмазки, про вимкнений мікрофон тощо. Процитую Даниловича: «Це ж було вже!»

І так, дійсно, з власного досвіду знаю, що бувають випадки, коли звукооператор підвів, але ж не три рази поспіль? Зрештою, махлювання з постпродакшином, даблами (не плутати з беквокалом) тощо – у нас «норма». Згадаймо, до прикладу, виступ Tvorchі. Я аж приофігіла, оце, думаю, чувак виспівався, все так рівненько. Ага, аж раптом… опісля виступу в Ліверпулі у мене особисто, вчергове, виникла низка запитань до організаторів українського Нацвідбору й їхніх підрядників, тому уповати на чистоту й прозорість – наївно з мого боку.

До речі, а у нас тепер нові «мозгі» під назвою «енко»? Як низькоґатунковість не називай — своїх низькоґатункових  завдань вона не позбавлена! Продукування фасткультурного продукту – один з елементів виховання майбутнього електорату й потім не нарікайте на недолугість чергової влади, обраної ж вами – причинно-наслідковий зв’язок, причинно-наслідковий зв’язок... Даруйте, відійшла від теми.

Підсумую. Минулого року, відкрила для себе два гурти — Ziferblat й Yagody. Опісля нацвідбору переконалася, що волію аби українську музику репрезентували саме такі виконавці – професіонали й з якісним музичним продуктом, а не черговий продюсерський «проект», під протекторатом «експертів» з Банкової.

Та що ж таке, знову відійшла від теми…Донатимо й кажемо ДЯКУЮ ЗСУ!

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром