Внаслідок зупинки серця помер актор київського Театру на Подолі Дар'юш Есламі

У 24-річному віці помер актор столичного Театру на Подолі Дар'юш Есламі внаслідок зупинки серця.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці театру.
«Сьогодні зупинилося серце нашого актора Дар'юша Есламі. Щирі співчуття рідним та близьким», – йдеться у дописі.
Прокоментували звістку у своїх соцмережах і рідні та друзі театрала.
«Не могла надивитися на тебе, не могла надихатися тобою, постійний «дефіцит тебе» відчувала... боялася вголос і привселюдно про тебе говорити, щоб не «злякати», і яка я була щаслива твоїми успіхами і перемогами... я пишаюся тобою, моє найбільше кохання всього мого життя... Добрішого за твоє серце, хоч і таке хворе, я не знаю... як нам тепер жити без тебе!?» – написала матір актора Глафіра Акацатова.
«Буквально грали останні вистави паралельно. Ми Камінного, вони Незнайомку на малій сцені. Жартували, сміялися, говорили про рівень культури серед працівників культури. Дарʼюша один з найінтелігєнтніших акторів, з якими я спілкувалася. Ніжний, уважний, приємний, талановитий. Писав пісні, так вірно відчував театр. Я пообіцяла йому привезти татові сорочки, жартували, що хай вони тепер служать живим. І от», – йдеться у дописі колеги Дар'юша акторки Театру на Подолі Даші Малахової.
Довідково: Дар'юш Есламі навчався в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого. у 2021 році майстерню Остропольского Л. Б. за спеціальністю актор драматичного театру, а у 2023 році майстерню Чхаїдзе В. А. за спеціальністю актор драматичного театру.
Театрал грав у виставах «Незнайомка», «Сон літньої ночі», «Комедіанти», «Шановні божевільні» та «Капітан Бровари». Також артист знявся в кількох кінофільмах, зокрема у серіалі «Слуга Народу».
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром