Портрет із підписом першого заступника голови Меджлісу продадуть на аукціоні

11 Липня 2024, 14:30
Портрет із підписом першого заступника голови Меджлісу продадуть на аукціоні 259
Портрет із підписом першого заступника голови Меджлісу продадуть на аукціоні

Портрет із підписом першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу та журналіста Нарімана Джеляла, який повернувся з російського полону 28 червня, продадуть на благодійному аукціоні. Загалом Наріман Джелял підписав два портрети з власним зображенням.

Про це повідомила пресслужба представництва президента України в АР Крим.

«Один із портретів буде розіграний на благодійному аукціоні, а кошти передані на потреби Сил оборони України. Друга картина залишиться в офісі Представництва як згадка про те, що боротьба за звільнення наших людей триває», – зазначили у представництві.

Довідково: Наріман Джелял – кримськотатарський політик, викладач, політолог та журналіст. Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу (з 2013 року), керівник інформаційно-аналітичного підрозділу. Працював ведучим на телеканалі ATR, кореспондентом республіканської газети «Авдет».

4 вересня 2021 року представники окупаційної «влади» в Криму провели обшуки та затримали п’ятьох людей, зокрема Нарімана Джеляла, в межах справи про «диверсію на газопроводі» в селі Перевальне.  

Свідок захисту заявив у суді, що Наріман Джелял не міг мати жодного стосунку до вибуху газопроводу, оскільки в цей день, 21 серпня 2021 року, перебував у Києві. 21 вересня 2022 року підконтрольний Росії «верховний суд Криму» засудив Джеляла до 17 років позбавлення волі. 

2 жовтня 2023 року російські окупанти вивезли з Криму до в’язниць на території Росії «засуджених» першого заступника Меджлісу кримськотатарського народу, журналіста Нарімана Джеляла та активістів Асана й Азіза Ахтемових.

28 червня 2024 року в результаті зусиль керівництва української держави зі звільнення незаконно утримуваних Росією осіб до України повернувся перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял. Він перший звільнений зі списку 30 українських журналістів, захоплених Росією.

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром