Конкурсанти подали рекордну кількість заявок на участь у нацвідборі «Дитячого Євробачення»

11 Липня 2024, 13:42
Конкурсанти подали рекордну кількість заявок на участь у нацвідборі «Дитячого Євробачення» 246
Конкурсанти подали рекордну кількість заявок на участь у нацвідборі «Дитячого Євробачення»

Суспільне Мовлення отримало 309 заявок на участь у національному відборі на «Дитяче Євробачення 2024». 272 з них подали сольні виконавці.

Про це пише Суспільне. Культура.

Приймання заявок тривало з 5 червня по 3 липня. Загалом 83% з усіх заявок подали дівчата, 17% – хлопці. Цьогоріч у лонгліст увійде 15 учасників, його оголосять до 25 липня.

Для того, щоб взяти участь у відборі потрібно було лише записати два кавери та особисте відеопредставлення. Та попри це близько 19% учасників додатково подали на розгляд оригінальну композицію.

«48 годин щастя, радості, цікавих відкриттів та несподіваних моментів. Іноді шок, іноді милування, але завжди про музику, завжди про любов. Саме так пройшли мої останні дві доби відбору та перегляду рекордних для нас 309 заявок. Мурахи по шкірі в передчутті звершень, які очікують наших дітей попереду», – поділилася музична продюсерка нацвідбору Світлана Тарабарова.

За правилами, учасники мають взяти участь у літній «зірковій школі». На базі Будинку звукозапису Українського Радіо організують прослуховування та навчання юних артистів за участі професіоналів музичної індустрії, які допоможуть учасникам розвинути отримати нові знання та навички з вокалу, хореографії й акторської майстерності.

За написання авторських пісень для шістки фіналістів, відібраних за результатами навчання, цьогоріч відповідатимуть музична продюсерка нацвідбору Світлана Тарабарова та сонграйтер Євген Тріплов, за візуальний аспект нацвідбору та сценічні постанови учасників – режисер і креативний продюсер Євген Кот.

Фінал національного відбору на «Дитяче Євробачення 2024» відбудеться у вересні у форматі телевізійного концерту.

 

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром