Вийшов трейлер фільму «Яремчук: Незрівнянний світ краси» про музиканта Назарія Яремчука

11 Липня 2024, 11:10
Назарій Яремчук 283
Назарій Яремчук

Оприлюднили трейлер документального фільму «Яремчук: Незрівнянний світ краси» про легенду української музики Назарія Яремчука.

Відео опублікували на ютуб-каналі FILM.UA Group.

«Документальна біографічна драма показує історію Назарія Яремчука — першої української попзірки. Перемога на конкурсі «Пісня-71» з «Червоною рутою», загибель Володимира Івасюка, гастролі різними континентами, виступи в Чорнобилі — через спогади близьких, особисті щоденники та ексклюзивні хроніки фільм розповідає про його життя та шлях до міжнародної слави», – йдеться у описі.

Через спогади близьких, особисті щоденники та ексклюзивні хроніки стрічка розповідає про життя та шлях артиста до міжнародної слави. 

«Червона рута», «Водограй», «Гай, зелений гай», «Стожари» та десятки інших хітів ми знаємо через незрівнянний голос і харизму Назарія Яремчука. Завдяки безмежному таланту, ентузіазму та праці він зробив українську пісню модною», – зазначають творці фільму.

Режисером фільму став Артем Григорян, продюсером — Максим Сердюк. Ініціаторка фільму та виконавча продюсерка — Марія Яремчук.

Фестивальна премʼєра фільму відбулася на міжнародному кінофестивалі Миколайчук OPEN. Стрічка стала фільмом-закриттям міжнародного фестивалю глядацького кіно.

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром