Злата Огнєвіч випустила головний саундтрек до фільму «Конотопська Відьма»

25 Червня 2024, 18:38
Кадр з кліпу на пісню Злати Огнєвіч «Пташка» 407
Кадр з кліпу на пісню Злати Огнєвіч «Пташка»

Українська співачка Злата Огнєвіч випустила саундтрек до горору «Конотопська Відьма». Співавтором треку «Пташка став Роман Черенов (Morphom). До кліпу увійшли ексклюзивні кадри майбутнього фільму. 

Співачка постає у відеороботі в образі пташки. Відео оприлюднили на ютуб-каналі Злати Огнєвіч.

«Цей трек – справжня ода жіночій силі, яка живе в кожній», – написала артистка у своїх соцмережах.

Нагадаємо, що в центрі сюжету українського горору «Конотопська відьма» — прадавня відьма з Конотопу, яка, закохавшись у звичайного хлопця, зреклася своїх відьомських сил. Та, коли з початком повномасштабної війни російські солдати захоплюють місто і жорстоко вбивають її коханого, вона вирішує помститися, повертаючи свої сили, і надсилає жахливі та криваві кари на вбивць свого нареченого.

Фільм натхненний реальною історією жінки з Конотопу та образами з українського містицизму. Роль відьми втілила акторка Тетяна Малкова. Режисером та сценаристом стрічки є Ярослав Войцешек. Генеральна продюсерка фільму – Ірина Костюк.

Зйомки стрічки тривали з листопада по грудень 2023 року. До зйомок долучилися військові консультанти, що надали бойову техніку для знімань, – справжній БТР, що був «затрофеєний» в перші дні вторгнення на Житомирській трасі. Художниця з костюмів Ірина iSky – учасниця бойових дій, яка забезпечила майданчик справжньою формою російських солдатів. 

Читайте також: Фотографка з Луцька розповіла, як стала художницею із костюмів у фільмі жахів «Конотопська відьма»

До однієї зі сцен фільму також залучені актори – чинні військові: ветеран війни Назар Грабар, військовий ЗСУ Олександр Печериця, чинний офіцер батальйону «Свобода» Володимир Ращук, а також військовий ЗСУ Даніель Салем, для якого «Конотопська відьма» стала кінодебютом.

В національному прокаті стрічка з'явиться з 22 серпня. 

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром