На фронті загинув хореограф Антон Смецький

25 Червня 2024, 09:05
Антон Смецький. Фото з фейсбук-сторінки Оксани Мищишин 371
Антон Смецький. Фото з фейсбук-сторінки Оксани Мищишин

На війні загинув хореограф та військовий Антон Смецький, який з початку повномасштабного вторгнення долучився до Сил оборони, втратив ногу та після протезування знову повернувся на фронт.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Національного палацу мистецтв «Україна».

«Він втратив ногу, зробив протезування та пішов знову, хоча мав змогу і не іти. Але він просто не зміг залишити своїх побратимів та свою країну! Ще місяць тому він стояв на сцені Палацу «Україна», вітав Мирослава Михайловича Вантуха з Ювілеєм. Дуже болюча втрата», – йдеться у повідомленні. 

Представниця Корпусу Військових Капеланів ХСП Оксана Мищишин розповідає, що Антон «ніколи не жалівся, а його єдиним бажанням було побачитися з дружиною і дитиною».

«Я казала йому, що напевно без нього перемога не прийде… Коли він їхав набирати собі команду, то порадила сказати, що все буде вибухати, а москалі бігати і суєтитися, – все, як хлопці люблять… Він як падаюча палаюча зірка на темному непроглядному небі людського болю осяював усе своїм життям до останнього моменту і подиху. Про нього довго памʼятали усі медпрацівники усіх медичних установ, де через конвеєр таке мало можливе, а він усім залітав у серце», – написала пані Оксана.
Довідково: Антон Смецький – український хореограф, який ставив постановки для таких артистів, як Ірина Білик, Дмитро Коляденко. З перших днів повномасштабного російського вторгнення приєднався до лав ЗСУ: служив у Київській теробороні, а потім сапером в 116 окремій механізованій бригади на Запорізькому напрямку. У серпні 2023 року Антон Смецький отримав поранення і втратив частину ноги.
Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром