Гарвард видасть книгу ужгородської письменниці Оксани Луцишиної

22 Червня 2024, 16:02
Книга Оксани Луцишиної 418
Книга Оксани Луцишиної

Роман ужгородської письменниці Оксани Луцишиної вийде у серії Українського наукового інституту Гарвардського університету. Йдеться про книгу Love Life («Любовне життя»). 

Про це повідомляє Читомо. 

Твір на англійську мову перекладе Ніна Мюррей.

«Роман розповідає про українську імігрантку Йору, яка прибуває до Америки і потрапляє в любовні стосунки. Повна містичних ілюзій, «Любовне життя» є захоплюючою історією самодослідження на тлі складнощей адаптації нового життя», – зазначив на сторінці Український науковий інститут Гарвардського університету. 

За словами редакторки та перекладачки Катерини Цуркан, головна героїня книги переживає розбите серце та виклики налагодження нового життя на чужині. 

«Твори Луцишиної не лише висвітлюють особисту боротьбу, з якою стикаються героїні, а й слугують гострою критикою ширшого суспільного устрою, що увічнює гендерну нерівність. Її героїні, хоч і натрапляють на труднощі, ніколи не зображуються повністю безпорадними. Вони демонструють професійність у своїх стражданнях і непохитну рішучість жити з гідністю, стійкість і силу, попри негаразди, з якими їм доводиться стикатися», — сказала про текст редакторка Кейт Цуркан.

 В Україні книжка вийшла 2015 року у Видавництві Старого Лева.

Читайте також: Канада виділила кошти для добудови Національного музею Голодомору-геноциду

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром