У Миколаївському драмтеатрі відбулася прем'єра вистави про перевізника на півдні України

22 Червня 2024, 15:27
Фото: Сергій Кононенко 280
Фото: Сергій Кононенко

У Миколаївському академічному художньому драматичному театрі – прем'єра. 21 червня глядачі театру вперше побачили виставу «Перевізник».

Про це колектив повідомив на сайті.

Того дня у стінах театру пройшло відразу три події: пресконференція за участю керівників театрів, режисера й артистів, власне, сам показ вистави та творча зустріч, під час якої було обговорення побаченого, обмін досвідом, порушили теми відновлення регіонів зокрема й країни в цілому.

Фото: Сергій Кононенко

Фото: Сергій Кононенко

Проєкт про південь України, який у перші дні повномасштабного вторгнення був окупований російськими військовими, реалізується спільно з Херсонським обласним академічним музично-драматичним театром імені М. Куліша та співфінансується програмою ZMINA: Rebuilding. Дії спектаклю відбуваються у селі Новосілка на Херсонщині, у Херсоні і неподалік від Миколаєва.

Вистава створена за п’єсою Ніни Захоженко. 

«Південь України був окупований у перші дні повномасштабного вторгнення. На відрізаних територіях стали швидко зникати продукти і ліки. Виїхати звідти також здавалося неможливим, адже усі дороги перерізала лінія фронту. У цей час почали з’являтися перевізники – люди, які знали безпечні дороги, могли дістати продукти, ліки та навіть вивезти когось на свободу... Але на все є свій ризик і своя ціна…», – йдеться в анонсі. 

Фото: Сергій Кононенко

Фото: Сергій Кононенко

Наступні покази відбудуться ще 22 та 23 червня о 18:00.

Довідково: програма ZMINA: Rebuilding створена за підтримки Європейського Союзу в рамках спеціального конкурсу заявок на підтримку українських переселенців та українського культурного і креативного секторів, за підтримки МБФ «ІЗОЛЯЦІЯ», Trans Europe Halles та Malý Berlín.

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром