«Одеса. Смак літа»: відбулося відкриття робіт місцевої художниці Надії Кічук

22 Червня 2024, 12:05
Анна Березіна і Надія Кічук 300
Анна Березіна і Надія Кічук
В Одесі відкрилася виставка художниці Надії Кічук «Одеса. Смак літа». Роботи розмістили у Центральній міській бібліотеці імені І. Франка у рамках тижня добрих справ. 
 
Про це відомо з фейсбук-сторінки Департаменту культури, міжнародного співробітництва та євроінтеграції Одеської міської ради. 
 
На початку презентації голова комісії з культури, спорту, європейської інтеграції, організаторка виставки Анна Березіна розповіла про її авторку та виконала класичні етюди.
 
У своїх роботах Надія Кічук використовує яскраві кольори, якими зображає місця рідного міста: Одеську оперу, Шахський замок, Рішельєвські сходи, парки, сквери, вулички й, звичайно, море. Виставка має назву «Смак літа», тому що поєднує красу Одеси із її гостинністю, щедрістю і добробутом. Багато робіт є також  натюрмортами із фруктами й овочами, що передають врожайність Южного регіону. 
 
Художниця поєднує у своїх роботах стилі імпресіонізму та реалізму. Авторка організувала вже чотири авторські виставки, зокрема і в залах Одеського Національного Економічного Університету, адже Надія Кічук є його викладачем. 
 

 
Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром