Виставковий дебют: фотографка Оксана Давидова експонувала свої роботи у Миколаєві

22 Червня 2024, 10:25
Фоторобота Оксани Давидової 342
Фоторобота Оксани Давидової

У Миколаєві відбувся виставковий дебют фотографки Оксани Давидової. Захід провели 21 червня у Центральній міській бібліотеці імені М. Л. Кропивницького. 

Про це повідомляє Управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради.

Експозицію «Мій ракурс» прикрасили 20 колоритних світлин натюрмортів з квітами в екзотичних вазах на фоні вишуканих тканин. Прості, буденні речі у ракурсі бачення мисткині заграли новими барвами. Доволі контрастні роботи поруч із монохромними стриманими композиціями створили атмосферу занурення у реальність гармонії та краси. 

Оксана Давидова
Оксана Давидова

Фотороботи

Оксана з дитинства полюбляла малювати. У 1997 році закінчила Дитячу художню школу. У 2000 році, навчаючись у Комп’ютерній академії «ШАГ», захопилася графічним дизайном, в якому й наразі вдосконалює свою майстерність. Навчаючись у Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського за фахом «Вчитель англійської мови та зарубіжної літератури», вона  паралельно опанувала техніки малюнку, графіки та живопису.

Фотографуванням жінка захопилася у 2014 році. На її світлинах втілена краса рослинного й тваринного світу, але улюбленим жанром залишається натюрморт. І перша персональна виставка якнайкраще відобразила особливий ракурс внутрішнього світу авторки. З 2024 року вона співпрацює з громадською організацією «Культурно-мистецька асоціація «Арт-спокуса». Оксана Давидова є членкинею Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса». 

Привітати пані Оксану з творчим дебютом завітали рідні, друзі та колеги. 

Переглянути фотовиставку «Мій ракурс» можна протягом місяця за адресою: вул. Потьомкінська, 143-А.

Читайте також: Рівненський художник Костянтин Качановський створив мурал на школі в Польщі

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром