Письменниця Мар'яна Савка презентувала нову книжку в Одесі

20 Червня 2024, 15:46
Письменниця Мар'яна Савка презентувала нову книжку в Одесі 482
Письменниця Мар'яна Савка презентувала нову книжку в Одесі

В Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація нової збірки поезій Мар'яни Савки «Навіки ніжні».

Презентація пройшла 19 червня. Про це повідомляє кореспондентка Район.Культура.

До книги «Навіки ніжні» увійшли 77 віршів, написаних у період з серпня 2021 до серпня 2023. Збірка віршів має чітку внутрішню послідовність. Це ніби цільний шмат життя української жінки  — почуттів, передчуттів, болю, ненависті, розпачу, витривалості, терпіння, чекання, боротьби, любові, сили та ніжності.

Модераторкою заходу стала одеська письменниця Зоя Казанжи.

«Як я все встигаю? Мені потрібно це все, щоб яскраво жити. Я трохи божевільна: мені все цікаво: музика, танці, поезія, бізнес та малювання», – каже Мар’яна.

Усі охочі мали можливість придбати книгу та отримати автограф авторки. Зустріч відбулася у теплий та чуттєвій атмосфері. І навіть, повітряна тривога не завадила присутнім пройнятися віршами, які поетка продекламувала назагал.

Читайте також: Зібрали Людей на каві: у Луцьку Мар'яна Савка та Остап Вакулюк провели перформативне читання нової книги

Довідково: Мар’яна Савка – головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева», письменниця, перекладачка, волонтерка, актриса, перформерка, художниця. Авторка понад 20 книжок для дітей і дорослих та культурно-мистецьких проєктів. Фронтвумен Тріо «Мар’яничі».

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром