У Львові пройде Jazz Weekend за участю Ніно Катамадзе та Олексія Когана

20 Червня 2024, 11:05
Олексій Коган, Ніно Катамадзе АНОНС 663
Олексій Коган, Ніно Катамадзе

Раніше наприкінці червня у Львові збирались легендарні джазмени, а також музичні критики, видатні культурні, громадські та державні діячі, журналісти й підприємці з різних країн світу, — їх об’єднував джаз та віра в Україну. 

У межах «Mind Invest Summit: Entry point to Ukraine» у Львові організатори планують відродити атмосферу фестивалю, саме тому підготували джазові сейшени.

Музична програма триватиме 28 та 29 червня 2024 року з 19:00, а на завершення джазових вечорів відбудуться концерти Олексія Когана та Jazz in Kyiv Band, а також Ніно Катамадзе. Про це Район.Культура повідомили організатори. 

Jazz in Kyiv Band – це група відомих українських музикантів. Колектив постійно виступає на різних локаціях у Києві, грав у Львові та Одесі, брав участь у фестивалях у Луцьку, Рівному, Черкасах. Лідер гурту – відомий музикант, радіоведучий та артдиректор центру Jazz in Kyiv та Leopolis Jazz Fest Олексій Коган.

Королева джазу та великий друг України Ніно Катамадзе завжди з особливим натхненням виступає перед нашою публікою. Творчість Катамадзе – це безмежний світ красивих і щирих емоцій та почуттів. І у цьому світі розчиняєшся, поринаючи з головою в атмосферу спокою та піднесення. 

Подробиці й квитки на виступ Олексій Коган та Jazz in Kyiv та виступ Ніно Катамадзе за посиланнями.

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром