«Мають мати бездоганну репутацію»: оголосили конкурс відбору членів до Ради з підтримки кіно

19 Червня 2024, 17:06
Фото ілюстративне 366
Фото ілюстративне

В Держкіно оголосили про початок приймання документів, щоб відібрати членів комісії для проведення конкурсу з відбору членів Ради з державної підтримки кінематографії.

Про це повідомили на сайті Держкіно.

Документи прийматимуть з 17 червня до 20 години 30 червня 2024 року включно. До складу конкурсної комісії входять п’ять осіб – два представники від Держкіно та три представники від організацій.

Як йдеться у заяві, членами конкурсної комісії можуть бути особи, які мають бездоганну ділову репутацію, високі професійні якості, суспільний авторитет.

Не можуть бути членами конкурсної комісії особи, які мають судимість, не погашену або не зняту в установленому законом порядку, конфлікт інтересів відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та/або які притягалися до відповідальності за корупційні правопорушення.

Організація може запропонувати не більше двох кандидатів для включення до складу конкурсної комісії.

Документи мають право подавати творчі спілки, громадські та господарські організації, статути яких передбачають діяльність у сфері кінематографії та/або телебачення і діяльність яких є активною не менше трьох років (публікації у засобах масової інформації, скріншоти інтернет-ресурсів, програмки конференцій, брошури, афіші тощо).

Організації подають до Держкіно:

  • заяву в довільній формі, підписану керівником організації, із зазначенням прізвища, імені та по батькові (за наявності) кандидата;
  • копію статутного документа організації;
  • документи та інші матеріали, що підтверджують досвід роботи організації у сфері кінематографії не менше трьох років (публікації у засобах масової інформації, скріншоти інтернет-ресурсів, програмки конференцій, брошури, афіші тощо);
  • заяву кандидата про згоду на включення до складу конкурсної комісії, в якій зазначається: прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), контактна інформація (поштова адреса, електронна адреса, номер телефону), інформація про відсутність судимості, згода на проведення відеозйомки, аудіозапису та телевізійної зйомки всього процесу конкурсного відбору з можливістю трансляції, оприлюднення та подальшого поширення (в тому числі за участю телерадіоорганізацій та/або інших засобів масової інформації);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України кандидата;
  • біографічну довідку (резюме) кандидата.

Документи потрібно надсилати на електронну адресу - [email protected] у сканованому вигляді (формат PDF), кожен документ окремим файлом. Члени конкурсної комісії мають особисто бути присутніми (офлайн) на засіданнях комісії. Детальніше про умови конкурсу читайте за посиланням

Нагадаємо, що згідно з рішенням від 12 червня 2024 року, Верховний Суд України визнав нинішній склад ради нелегітимним. А всупереч визнанню судом нелегітимною Ради з державної підтримки кінематографії, Державне агентство з питань кіно проводило 19 конкурсний відбір кінопроєктів. Щоб надалі розподілити між переможцями понад пів мільярда гривень.

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром