Стартував конкурс на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

19 Червня 2024, 12:04
Богдана Півненко, Наталія Кривда, Ростислав Карандєєв, Юрій Савчук. Фото Антоніни Вишневської 265
Богдана Півненко, Наталія Кривда, Ростислав Карандєєв, Юрій Савчук. Фото Антоніни Вишневської

Наглядова рада оголосила про початок конкурсного добору на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду.

18 червня відбувся брифінг щодо старту конкурсного добору на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду. Про це повідомили в Міністерстві культури та інформаційної політики. 

«Український культурний фонд працює, виконує свої обов’язки й Наглядова рада. Вона приймає надзвичайно актуальні та важливі на сьогоднішній день рішення. Вони всі приймаються не тільки в консенсусі самих членів наглядової ради, а й з боку міністерства як органу управління. Це велике досягнення, яке, я вважаю, ми мусимо розвивати і далі. Саме тому, попри певні обмеження, які сьогодні встановлені в нашій країні в зв’язку з війною, законом про воєнний стан, ми спільно прийняли рішення про те, щоб провести вибори виконавчого директора Українського культурного фонду за максимально демократичною процедурою», – сказав т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв

Він також підкреслив, що існує необхідність модернізації законодавства про Український культурний фонд. Наразі вже створена відповідна робоча група. Члени наглядової ради, як люди, які мають великий досвід роботи у сфері, розуміють процеси, зокрема і бюджетування, долучилися до створення удосконаленого законопроєкту про УКФ. 

Фото Антоніни Вишневської

Спікери роз’яснили вимоги до потенційних кандидатів та кандидаток, а також розповіли про критерії добору та терміни проведення конкурсу.

«Є дорожня карта і ми будемо рухатися відповідно до закону. Від вчорашнього дня є 30 днів на те, щоб подати документи кандидатам. Потім наглядова рада, після технічного відбору та перевірки всіх документів, розгляне кандидатури й буде проводити співбесіди. Ми дуже сподіваємося, що вони будуть не формальні, а змістовні. Це не проста робота. Я б закликала всіх колег із середовища подаватися на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду. Якщо ми хочемо змін, то маємо до них долучатися. Оця спільна дія, об’єднання зусиль, синергія приводять до результату», – розповіла голова Наглядової ради УКФ Наталія Кривда

Виконавчий директор Фонду обирається Наглядовою радою Фонду за результатами публічного та прозорого конкурсного добору в порядку, визначеному Регламентом Наглядової ради Фонду.

У пресконференції також взяли участь члени Наглядової ради УКФ: Юрій Савчук, Богдан Логвиненко та Богдана Півненко.

До складу Наглядової ради УКФ входять дев’ятеро осіб: двох визначає президент, двох – Міністерство культури та інформаційної політики України. По два представники від закладів культури та громадських об’єднань обирають шляхом відкритого рейтингового інтернет-голосування. Голову Наглядової ради (голову Фонду) висувають на посаду окремо інші вісім членів і затверджують наказом МКІП. Строк повноважень членів Наглядової ради становить три роки.

Документи на участь у доборі прийматимуть з 17 червня 2024 року по 17 липня 2024 року.

Щоб подати свою кандидатуру на посаду Виконавчого директора Українського культурного фонду потрібну відповідати кваліфікаційним вимогам:

  • вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче спеціаліста/ магістра;
  • досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності у релевантній сфері не менше трьох років;
  • вільне володіння державною мовою та іноземною мовою на рівні не нижче B2 (однією з офіційних мов Ради Європи);
  • здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім  і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Перелік документів, які потрібно подати, щоб взяти участь у конкурсі – за посиланням.

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром