У Закарпатському облдрамтеатрі відбулася прем'єра вистави про Президента Карпатської України

16 Червня 2024, 09:00
Прем'єра 453
Прем'єра

У Закарпатському обласному музично-драматичному театрі відгула прем'єра. 15 червня на Малій сцені театру глядачі вперше побачили виставу «Щоденник президента». 

Про це трупа повідомила на фейсбук-сторінці. 

Постановка створена на реальних подіях з життя Августина Волошина – Президента Карпатської України. Спектакль присвятили 150-річчю від дня народження політичного діяча. Сценічний варіант створив режисер-постановник вистави Анатолій Філіппов, за п'єсою Івана Козака «Судний час».

«Останні дні життя Президента Карпатської України в Лефортовській в’язниці, як одна мить промайнуло ціле життя, коли душа і совість звітують перед Всесвітом!», – йдеться в анонсі. 

Вистава не нова, її вже двічі ставили на Великій сцені театру, однак тепер змінили мізансцени, акторський склад, а ще багато сцен взагалі прибрали. Головного героя зіграв Олександр Мавріц.

«У виставі йдеться про Августина Волошина, його відносини з інституціями. Ця тема була дуже закрита, ніхто про неї не знав. Звичайно, що постановки на Великій сцені – інші, тут постановка буде більш камерною», – розповів артист драми, провідний майстер сцени Василь Шершун

Над виставою працювали:

Сценографія та костюми – Емма Зайцева;

Концертмейстерка – Галина Буланова-Шевченко;

Диригентка – Анастасія Жужгова;

Художник по світлу – Роман Жогін;

Звукорежисер – Віктор Дорожко. 

Другий прем'єрний показ вистави відбудеться вже 25 червня. 

 

Читайте також: Трагічно пішов із життя журналіст Олексій Косенко

 
Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром